Українські Фестивалі запрошують

Анонси культурних подій України
Відповісти
Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Українські Фестивалі запрошують

Повідомлення гАдміністратор » 10 липня 2008, 09:00

Фестиваль ГНІЗДО-2008 (19-20.07) представить у Білій Церкві, Київська область, український поп-рок. На святі виступлять «Друга ріка», «Тартак», «Дімна Суміш», «Мурені», «Ськрябін», Lama, Qarpa, Youcrayne, White Rose Movement.

Етнофестиваль ПІДКАМІНЬ-2008 (25-27.07). На другому за ліком фестивалі «Підкамінь» будуть зведена три різножанрові сцени - етноджаз, етно в акустиці й електронна этномузика. Окрім багатьох вищезазначених завсідників літніх фестивалів виступлять «Мандри» та «Оркестр Янки Козир». А також групи з Польщі, Литви, Чехії, Німеччини, Австрії, Франції, Молдови та Росії. Також на фестивалі буде місце й літературний дійствам, підготованим Юрієм Іздриком.

Славське-рок фест 2008 (25-27.07). Рок-фестиваль у місті Славськоє представить музику на двох сценах, відкриту ніч кінопереглядів під зоряним небом, інтерактивні екологічні проекти, творчі майстерні й традиційний для фестивалю «Карпатський Снепшот» – гру для любителів цифрової фотографії на швидкість, креативность і техніку.

Фестиваль Шешори-2008 (12-14.07) представить дві сцени, на яких виступлять групи з України, Грузії, Швеції, Польщі, Франції, Чехії, Угорщини, Німеччини, Естонії, Росії, Великобританії та Словаччини. «Шешори» пропонують экоекскурсії й оригінальні майстерні - виготовлення ляльки-мотанки, гуцульський розпис по склу, лозоплетення й створення арт-об’єктів із пластика. Ще можна буде освоїти спів - український автентичний вокал, грузинське багатоголосся та єврейські наспіви нігуни. Візит на «Шешори» обійдеться в 50 - 75 грн. Вхідний квиток на концерт коштує 5 грн.

http://skrynia.com/?p=481

Відповісти