НАШ ІВАСЮК - грандіозний мистецько-музичний проект

Анонси культурних подій України
Відповісти
Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

НАШ ІВАСЮК - грандіозний мистецько-музичний проект

Повідомлення гАдміністратор » 26 лютого 2009, 17:42

4 березня виповнюється 60 років з дня народження видатного українського композитора-пісняра і поета Володимира Івасюка, якого по праву вважають одним із основоположників української естрадної музики. Володимир Івасюк це незабутній автор всім таких рідних і відомих пісень як „Червона рута”, „Водограй”, „Я піду в далекі гори” і ще понад сотні творів. Він майстерно виконував свої пісні, написав музику до кількох спектаклів, мав художній талант неординарного живописця, – Володимир Івасюк, без перебільшення, є легендою української культури. Але мало хто знає, що композитор працював і в царині академічної музики – йому належать понад 50 інструментальних творів у багатьох жанрах, для різних виконавських складів. Адже це – результат багаторічної клопіткої праці, данина пам’яті митцю, утвердження значимості його творчої спадщини для теперішніх та майбутніх поколінь.

3-го  та 5-го березня на Вас чекають 4 святкових концерти у Львівській Опері приурочені пам’яті Володимира Івасюка з нагоди 60-річчя від дня народження. Ви матимете можливість почути найвидатніші твори української легенди у виконанні Тараса Чубая, Плачу Єремії, Піккардійської Терції, струнного квартету «Віртуози Львова», Віктора Морозова, та груп «Дивні» і «Кому Вниз».
Твори Володимира Івасюка є високопрофесійними взірцями національного мистецтва, які не втратили своєї актуальності і на нинішній день.

„Мене ніколи не покидає думка, що без музики людська цивілізація була б неможлива. Музика надає привабливості буденщині, розганяє нудьгу і загоює внутрішню кволість, породжені тупою одноманітністю… втрачається почуття самотності - найстрашнішого з усіх почуттів. Фізична самотність приносить усілякі незручності, а духовна - страждання“. Це слова Володимира Івасюка з книги „Монолог перед обличчям сина“ авторства його батька Михайла Івасюка.

Слухайте музику, любіть її, живіть нею! Чекаємо Вас на концерті «Наш Івасюк» 3 та 5 березня у Львівській Опері.

Відбудуться 4 концерти:
3 березня о 18.00
3 березня о 20.30
5 березня о 18.00
5 березня о 20.30

Вартість квитків: 50-290 грн     

Культурний Львів (http://kultura.lviv.ua/novini-muzika/na ... roekt.html)

Відповісти