Скільки ми платимо за пологи!

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)

Скільки ви платили за пологи???

150 доларів
10
14%
200 доларів
16
22%
250 доларів
6
8%
300 доларів
27
36%
100 доларів
15
20%
 
Всього голосів: 74

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Dimon_RU76 » 27 вересня 2011, 18:06

Твои бы слова да этим людям в уши может быть и прислушаются .
Я с тобой полностью согласен что врач должен именно ДОЛЖЕН лечить!

Гість

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Гість » 29 вересня 2011, 20:44

2000-2500 грн Прості пологи, 4000 грн Кесарів розтин.

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення anchar » 30 вересня 2011, 15:26

Гість писав:2000-2500 грн Прості пологи, 4000 грн Кесарів розтин.
Це розцінки працівників жіночої консультації Стрия. Як то кажуть "чесні ціни" без прихованих націнок...
Вкладення
362417.jpg
362417.jpg (8.01 Кіб) Переглянуто 4011 разів

Просто.

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Просто. » 1 жовтня 2011, 23:51

Приклад з власного досвіду. Все до останньої крапки чиста правда і пережито особисто. За других розписуватись не буду.

Батьки у мене - лікарі. Вдома їх, майже, не бувало. Доробились оба за 35 років стажу до двохкімнатної квартири, недобудованої власними руками хати, вірусного гепатиту з реанімаціями, як наслідок. Навіть на подрипану машину не стало грошей, бо всунути хабаря їм було не легко. Та на їду - хватало.

За енний раз поступив в медінститут. За роботу по вибраній професії по-знайомству 10 років назад треба було тільки 12 000 дол. Пішов не зовсім по спеціальності, на яку вчився і про яку мріяв. 3 роки нічного чергування на телефоні 24години/на24 і всі ночі і дні і вихідні включно. За копійки. Був час, що медсестра офіційно заробляла чуть менше.

Одружився і вже на життя не ставало допомоги рідних. Все кинув, позичив грошей в брата, виїхав з цього бардаку, перевчився - і тепер лікую європейців. І всі задоволені.

Бідний лікар, навіть найрозумніший в світі, нормальним лікарем ніколи не буде. Навіть при наявності грошей в нашій країні скоро нормальних лікарів знайти буде важко. Мені лише одна спеціалізована книга десь 200-300 євро коштує, я вже не говорю про курси, семінари, ревю... Тисячі ідуть на рік.

Це роль держави лікувати населення, а державні мужі лікуються в Лондонах з Берлінами чи Лос-Анжелесами.

Вихід? Заставити депутатів лікуватись по місцю приписки чи, найкраще, народження.
Результат буде - добрий, хоч і не моментальний. На підготовку кваліфікованого лікаря потрібно десь 12-15 років. А самонавчання іде до самої пенсії, яка десь 1000гривень зараз в матері.

"Чесного" лікаря чекає приблизно така історія.

От яка тепер перспектива в української медицини?

Відповісти