Шановні матусі, а ви користувалися слінгом?

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Шановні матусі, а ви користувалися слінгом?

Повідомлення Xomka » 31 березня 2008, 21:22

Lapochka! яке у вас гарненьке маляткоЗображення нехай росте здорове! і у нас таке  скоро будеЗображення На рахунок кенгуру: у них інша конструкція, ніж у слінгів, мене навіть більше непокоїть не моя спина, а малечі, хоча зараз на 28 тижні спинка вже поболюєЗображення думаю може вправа котик-песик і файний масаж від чоловіка трохи допоможутьЗображення Наскільки знаю, бажано не носити дитинку в слінгу довше двох годин без перерви, ось цьому правилу і постараюсь слідувати. Справа в тому що мені потрібен буде час на певні справи, які я зможу виконувати поки малеча спить або гамає в слінгу - хоча як то воно буде насправді - побачу тільки через 3 місяціЗображення
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Шановні матусі, а ви користувалися слінгом?

Повідомлення Xomka » 31 березня 2008, 21:28

Lapochka, вибачте за нескромність, але якщо у вас буде час і бажання - напишіть будь-ласка свої враження про пологовий будинок у спец.відведену підтемуЗображення я так зрозуміла що ви тут поки що маєте "найсвіжіші враження". мене наприклад цікавить ваша думка: чи потрібно наперед домовлятись з лікарем чи ні, а то я щось на роздоріжжі...
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

квітка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 9 травня 2009, 21:47

Re: Шановні матусі, а ви користувалися слінгом?

Повідомлення квітка » 9 травня 2009, 22:16

Я народила свою дитину минулого року в Угорщині. Вже з роддому свою лялю ми забирали в слінгу. Додому йшли пішки 45 хв. З того часу пройшло півроку, і ми постійно користуємося слінгом. Жодних проблем зі здоровям у мене і доці немає. Маля з захопленням залазить у слінг і там перебуває, скільки треба.Візочком не користувалися жодного разу.
Користуємося слінгом фірми Didymos. Хто бажає, можу допомогти придбати і навчу ним користуватися. :)

Відповісти