Щоденник майбутньої мами

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Xomka
Аматор
Аматор

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Xomka » 12 квітня 2008, 10:46

Сьогодні малеча почала гикати в животику - такі незвичні відчуттяЗображення, радісно що ще стільки всьго нового чекає на насЗображення
... а із сумного: на черговому огляді лікар понарозказував різних страшних історій, бо синочок сидить на дупці, і от як він не повернеться! - пішла розповідь з фільму жахівЗображення можна подумати я й сама не розумію що треба щоб малявка перевернулась, ніби від тих залякувань вона повернетьсяЗображення. Добре що є інтернет з інформацією - будемо робити колінно-ліктьову позу і просити синочка влягтись головкою донизуЗображення
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

avantyrunka
Новачок
Новачок

Повідомлення avantyrunka » 20 квітня 2010, 10:22

Підкажіть будь ласка: чула що в Моршині є лікар який визначає вагітність по очах. Може хтось знає щось більше: контакти і таке інше. Буду дуже вдячна за відповідь :roll:

Фіст
Небожителі
Небожителі

Повідомлення Фіст » 21 квітня 2010, 08:39

avantyrunka писав:Підкажіть будь ласка: чула що в Моршині є лікар який визначає вагітність по очах. Може хтось знає щось більше: контакти і таке інше. Буду дуже вдячна за відповідь :roll:
Вибачте що відповідь не допоможе, але просто хочу спитати — невже в вас якась така особлива ситуація що вагітність визначається лише "по очах"? :)
Зображення

avantyrunka
Новачок
Новачок

Повідомлення avantyrunka » 21 квітня 2010, 12:07

так, особлива. інакше б не питала

Відповісти