Щоденник майбутньої мами

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Lara! » 19 березня 2008, 23:11

Ір, мені теж здавалося, що вже ніколи не висплюсь! ;D Пам'ятаю, що колись сиділа і, здається в асі, говорила з Олею (ну говорила це сильно сказано, зрідка якісь фрази встигала накрапати...). І тут Оля пише, що мусить іти, бо пообіцяла дітям фільм разом подивитися... Я тоді просто не повірила, що буде час, коли я не лише захочу подивитися щось, а й зможу... ;D
Востаннє редагувалось 19 березня 2008, 23:13 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

Xomka
Аматор
Аматор

Повідомлення Xomka » 19 березня 2008, 23:12

Дуже дякую всім за перші відгуки, підтримку і поради :) Трошки про нас: термін 26 тижнів, але росте однозначно конспіратор - ще народитись не встигло маля,а вже має свій перший секрет - мама з татком вже всі прикмети перепробували і так і не можемо зрозуміти - хлопчик чи дівчика ;D а на УЗД ховається - хитруля ;) Може хтось з вас пам'ятає, на УЗД після 17 неділі ще скільки раз лікар дає направлення, а то мене все не направляють і не направляють :( самій направитись чи що?
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 19 березня 2008, 23:15

А навіщо тобі зайвий раз УЗД? Взагалі-то, планово роблять тричі: десь в 11 тижнів, потім у 21-22, і востаннє після 32-ох... Частіше, тільки якщо є якісь покази і важкий перебіг вагітності. Якщо все гаразд, відпочивай і насолоджуйся...))))
Востаннє редагувалось 19 березня 2008, 23:21 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

Xomka
Аматор
Аматор

Повідомлення Xomka » 19 березня 2008, 23:16

Lara, Native які у вас хорошенькі малятка - навіть не віриться що такі янголятка не дають матусям поспатки ;) ой аж якісь віршики виходять :D
Все для тебе....(с)

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 19 березня 2008, 23:20

Xomka
Якраз, коли сплять, то янголятка, а от, коли просинаються.... ;D ;D ;D
А взагалі мені аватарку давно пора поміняти (бо тут моїй малявці місяця 4, більше року уже минуло.... ;)), а фото у тему із знімками діток додати...

Xomka
Аматор
Аматор

Повідомлення Xomka » 19 березня 2008, 23:23

Lara! писав: А навіщо тобі зайвий раз УЗД? Взагалі-то по плану роблять тричі: десь в 11 тижнів, потім у 21-22, і востаннє після 32-ох... Частіше, тільки якщо є якісь покази і важкий перебіг вагітності. Якщо все гаразд, відпочивай і насолоджуйся...))))
так зараз ніби все гаразд, але в деяких областях УЗД роблять 4 рази: два останні десь на 27-28 і 37-38, а так як я тільки потрапила в ряди Стриянок (завдяки чоловікові ;)) то й не знаю ще як тут. Хоча теж згідна що чим менше всіляких ультразвуків тим краще, взагалі не люблю лікарню і все що з цим повязане, але тут уже прийдеться :D не відмажешся, бо ж головне це моя малеча :)
Все для тебе....(с)

Xomka
Аматор
Аматор

Повідомлення Xomka » 19 березня 2008, 23:30

а ще ось таке питання цікавить: мені деякі матусі розказують що на огляді у лікаря їм слухають як б'ється серце у дитинки, а у мене ще ні разу не слухав - то нормально? таке враження що про мене більше піклуються ніж про дитинку: аналізи, тиск поміряти, може мають бути ще які процедури?
Все для тебе....(с)

Відповісти