Щоденник майбутньої мами

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Xomka
Аматор
Аматор

Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Xomka » 19 березня 2008, 16:26

В інтернеті є багато інформації про тих хто лишень збирається стати мамами. Але обмаль інформації про стрийських матусь - що? де? як? коли? і т.п. Тому я вирішила розмістити свій перший досвід у цій справі ;) можливо дехто з того зможе скористати. Буду рада побачити в цьому форумі поради і вже досвідчених мамусь і татусів ;)
Востаннє редагувалось 19 березня 2008, 16:37 користувачем Xomka, всього редагувалось 1 раз.
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Enni
Новачок
Новачок

Re: Щоденник майбутньої мами

Повідомлення Enni » 19 березня 2008, 18:42

Досвід виховування дитини я вже маю)))) Моїй доці 1,5 рочки, питайся що тебе цікавить ми пройшли майже через все(прививки, прорізування зубів і т.д) Буду рада допомогти)))) ;)

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 19 березня 2008, 20:23

Про прививки, зуби і інші радості, думаю, ще ранувато для Xomka. Вона ще насолоджується станом очікування, як я розумію, відповідно і питання у неї будуть інші. Але, думаю, що поділимося з нею усім, що знаємо...
А взагалі, догляд доглядом.. А от щодо виховання, то тут має кожен сам визначитись, і кожна дитина настільки неповторна, що узагальнення нічого мамі не дадуть. Те, що підходить моїй доці, може бути цілком безрезультатним щодо іншої дитини. Думаю, особливо сильно це відчувають мами, котрі уже мають 2-оє і більше дітей. Здається, усе знаєш і вмієш, а з другою, третьою і т.д. дитиною доводиться вчитися наново.... :)

Native
Ветеран
Ветеран
Контактна інформація:

Повідомлення Native » 19 березня 2008, 22:31

Хомка.... зараз насолоджуйся сном і спокоєм.... потім буде не до того....

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 19 березня 2008, 22:41

Enni писав: Досвід виховування дитини я вже маю)))) Моїй доці 1,5 рочки
Моїй 15, і зубки в нас вже також прорізались :) Питайся.

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 19 березня 2008, 22:54

Un.Known!
Ну-ну, не прибідняйся. У вас зубки прорізатись встигли настільки неодноразово, що і по зубках дитячих ти тут маєш бути гуру! ;D :)

До речі, моїй Юльці вже рік і 7 місяців, так от у неї якраз вилазять остатні 3 зубчика, якщо не проклюнуться на протязі тижня-двох, то від виття її я сама завию і подую в аптеку за якимось транквілізаторами для себе...  :tard:
Востаннє редагувалось 19 березня 2008, 22:57 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

Guirera
Ветеран
Ветеран
Контактна інформація:

Повідомлення Guirera » 19 березня 2008, 23:05

Native писав: Хомка.... зараз насолоджуйся сном і спокоєм.... потім буде не до того....
Спати це точно ...я рiк не знала що таке сон  :)
Зображення

Відповісти