Про розділ...

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: Про розділ...

Повідомлення Lara! » 21 березня 2008, 13:38

Оль, я думаю, що розділ непоганий, тільки говорити тут про те, якими підгузниками, сосками, сумішами користуємося, чи про переваги грудного вигодовування чинавряд будемо. Для цього є спеціальні ресурси, в тому числі україномовні. Проте, можна обмінятися інформацією про стан і режим пологового, жіночої консультації, дитячих поліклініки і лікарні.
А от наявність басейну, груп з гімнастики, йоги і т.п. для вагітних, груп раннього розвитку для малят, школи материнства і т.п. залишуться нерозкритими, бо усього цього у Стрию просто НЕМА!
Востаннє редагувалось 21 березня 2008, 15:05 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

Un.Known

Re: Про розділ...

Повідомлення Un.Known » 21 березня 2008, 13:41

В жодному випадку не мала на увазі, що розділ "поганий"!

Просто не уявляю, про що будемо говорити, як мами (молоді і не дуже)  :D після того, як поговоримо про вказані тобою теми...

Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: Про розділ...

Повідомлення Lara! » 21 березня 2008, 14:51

та ы я поки слабо....

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Про розділ...

Повідомлення Фіст » 21 березня 2008, 14:58

Un.Known писав: Просто не уявляю, про що будемо говорити, як мами (молоді і не дуже)  :D після того, як поговоримо про вказані тобою теми...
А для чого тобі уявляти, складаєш п'ятирічний план? Просто почекати і побачити як все буде розвиватись не достатньо?
Зображення

Un.Known

Re: Про розділ...

Повідомлення Un.Known » 21 березня 2008, 15:05

Звичайно, достатньо. Чекаємо...

Аватар користувача
Lapochka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 39
З нами з: 7 вересня 2007, 18:59
Контактна інформація:

Re: Про розділ...

Повідомлення Lapochka » 22 березня 2008, 02:12

Laro дуже хороший розділ.Його тут нехватало ^-^
Un.Known писав:
Ніяк не можу уявити собі, про що далі будемо говорити. Можливості вибору іншого полового будинку, ніж той, що є, не існує. Вибору страхової компанії, котра б мала для майбутніх мам якісь особливі пропозиції також нема. Є якийсь клуб, чи принаймі інструктор в пологовому будинку, котрий би займався гімнастикою для вагітних чи породіль? Басейн? Не впевнена...

Нема сенсу говорити про ціни на певний асортимент, якщо все-одно ваша дитина вибере те, що буде краще для неї. Одні діти люблять латексові соски, інші силіконові, одні пеленки Памперс, інші Ліберо. Тут не порадиш.

Пані Un.Known, я з Вами незгідна, тому що тем для обговорювання є багато.Звичайно що цей розділ будуть відвідувати мами які цікавляться своїми дітьми і які хочуть знати думку від інших мам котрі мають більше досвіду.
Усьому свій час...

Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: Про розділ...

Повідомлення Lara! » 22 березня 2008, 13:18

Lapochka!
Ідея створення цього розділу належить на мені, а Xomka. Я лише написала кілька повідомлень...)
Востаннє редагувалось 22 березня 2008, 13:25 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти