Магазини для малят і їх матусь

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
X

Re: Магазини для малят і їх матусь

Повідомлення X » 27 березня 2008, 23:10

Un.Known писав: Сподіваюсь також, що у вас можна також отримати касовий чек і гарантію якості. А також що можна надіятись на дотримання прав споживача у разі отримання товару якості неналежної.
Повторюсь - речі на базарних будках (і не тільки в мене) практично ті самі що і в магазинах. І гарантії в наших магазинах це лише на 99% міф.
Додам - кожен має право особистого вибору. А переплачувати за касовий чек -  ::) Якщо людина купила в мене браковану річ я їй і без чека поміняю, благо пам'ять на лиця хороша, але до цього жодного разу не доходило, а поміняти через те що помилились розміром..., не проблема. :)

X

Re: Магазини для малят і їх матусь

Повідомлення X » 27 березня 2008, 23:21

Частина власників дитячих магазинів є колишніми базарниками і джерела надходження товару в них не змінились. До речі на базарі є збудований міні-торгівельний комплекс де є бутік з дитячою одежею і частина того одягу виготовляється власноруч однією з продавщиць. Це я до мови про гарантію. Хоча по ідеї на кожну дитячу лашку, іграшку, коляску і т.д. повинен бути сертифікат відповідності. Раді інтереса колись одна моя знайома (теж молода мама) пройшлася по отих магазинах і в жодному сертифікатів на одяг їй не показали. :-X

Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: Магазини для малят і їх матусь

Повідомлення Lara! » 28 березня 2008, 00:11

Щодо мого особистого враження від базару. Коляски - то все добре, але окрім трансформерів польських я там нічого не знаходила, ну в найкращому варіанті Geoby. Щоправда то було 1,5 роки тому, може щось і змінилось. Мені непідйомний трансформер для мого поверху навіть близько не підходив. Коли я запитала в одного з продавців про інші фірми, мені було повідомлено, що товар не ходовий і дорогий, тому його привезуть... може... під замовлення... скільки коштувати буде - не знають... та й чи буде... ну тобто отака розмова вийшла. Не скажу, що то всі так, можливо просто натрапила на такого активного продавця.
Ну а щодо одягу, то на базарі, окрім відсутності чеків, для мене є ще один величезний мінус, я не братиму дитину на прогулянку поміж будками, не мірятиму їй одяг під усіма вітрами, не маю жодного бажання ходити обмінювати, купуючи самостійно і без примірки, ну а про якість того, що везуть на базар - промовчу. Розумію продавців, котрі везуть товар ходовий і дешевий. Я ж  можу зекономити на собі, але не на дитячому одязі, котрий на моє переконання має бути не поцяцькований блискучими пайєтками, а виготовлений з натуральних тканин і зі смаком. Проте, є величезна когорта мам, котрі ходять на базар з колясками, як на прогулянку, котрі купують одяг і ігршки тільки там, і то їх право і вибір. Тільки я до тієї когорти не належу. Тому і не згадувала базар.
Востаннє редагувалось 28 березня 2008, 00:14 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

X

Re: Магазини для малят і їх матусь

Повідомлення X » 30 березня 2008, 08:00

Lara! писав: я не братиму дитину на прогулянку поміж будками, не мірятиму їй одяг під усіма вітрами, не маю жодного бажання ходити обмінювати, купуючи самостійно і без примірки, ну а про якість того, що везуть на базар - промовчу.
Я прекрасно вас розумію на рах. якості товару, примірок на базарі і т.д.. Але повторюсь що в більшості (звісно що не весь) базарний товар є ідентичним магазинному і причини вже навів вище. І ще - жодного разу купуючи в мене дитячий одях покупці не міряли його на місці на своїх дітей і жодного разу ніхто не приходив міняти хоч я всім наголошую що в разі помилки з розміром міняю без проблем. Хоча такий нюанс - в мене одяг на малят в основному віком до півроку. ;)

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Магазини для малят і їх матусь

Повідомлення Xomka » 30 березня 2008, 17:05

Особисто я однаково люблю купувати як в магазині, так і на базарі :( закупи - не моє улюблене заняття ;) але інколи мусово цим займатись ;D знаю що і на базарі і в магазині можна купити і дорого, і дешево, і якісне, і неякісне, чеки для мене особисто ролі не грають, бо якщо вже виберу, то варіант кінцевий - аби ще раз не повертатись і не міняти, а на рахунок умов на ринку - віднедавна його почали облаштовувати - досить приємні магазинчики під накриттям з широкими проходами - сама бачила. Ось такий вийшов захист базарників ;) Думаю що найголовніше те - що у нас є вибір: хочеш - базар, хочеш - магазин, як то кажуть: до вибору, до кольору ;)
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Магазини для малят і їх матусь

Повідомлення Xomka » 30 березня 2008, 17:12

Оббігала магазинчики з Лариного списку (не всі звичайно ;)), скільки там усього!!!! І все хочеться купити, зупиняє те що на перші місяці вже бабусі накупили пеленок, повзунків і інших лашків, та й від сестрички двоюрідної полишалось, а на наступні місяці я думаю тре буде дивитись як ми будемо рости - і тоді вже докуповувати по мірі необхідності (а то нам прогнозують богатиря ;)) - будемо з малечею разом ходити на закупи :D але думаю для цих цілей купити слінг, правда через інтернет, а то так я його не зустрічала в продажу, хоча напевно не дуже сумлінно шукала :-[
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Відповісти