Речі. Ті, без котрих не обійтися...

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Re: Речі. Ті, без котрих не обійтися...

Повідомлення Lara! » 30 березня 2008, 21:59

Xomka!
Жодні відгуки, прочитані тобою, не вплинуть на вибір твоєї дитини, точніше її, пардон, попки. Тому і ти, і всі решта матусі обирали і обиратимуть методом спроб.  ;D

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 30 березня 2008, 22:21

Xomka писав: Ларо! Можливо підкажете ще де в Стрию можна придбати дитяче ліжечко? Бо щось у мене враження, що з меблями ситуація гірша ніж з візочками (Щодо візочків: якщо хось з майбутніх матусь цікавиться - то зараз найбільший вибір на Орлані - там їх штук 30 стоїть всіляких різних), ще бачила кілька гарненьких в магазині "Мальвіна", як їхати "1" до жіночої консультації (назву вулиці не памятаю)
У Орлані ті ж трансформери, виготовлені невідомим польським виробником, що і на базарі. Щоправда, не знаю, як у ціні різняться.
А ліжечко ми купували у ЦУМі, коли він ще працював, по ціні тоді було оптимально, і вибір великий. У них і асортимент колясок непоганий був. Де цей відділ опинився після закриття ЦУМу, не знаю, але маю візитівку з телефонами. Якщо хочеш, перешлю у приватному повідомленні.

Xomka
Аматор
Аматор

Повідомлення Xomka » 31 березня 2008, 22:16

Lara! писав: У Орлані ті ж трансформери, виготовлені невідомим польським виробником, що і на базарі. Щоправда, не знаю, як у ціні різняться.
А ліжечко ми купували у ЦУМі, коли він ще працював, по ціні тоді було оптимально, і вибір великий. У них і асортимент колясок непоганий був. Де цей відділ опинився після закриття ЦУМу, не знаю, але маю візитівку з телефонами. Якщо хочеш, перешлю у приватному повідомленні.
Звичайно хочу ;)наперед дякую ^-^але я ще не користувалась приватом - надіюсь це не важко ::)
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Lapochka
Аматор
Аматор
Контактна інформація:

Повідомлення Lapochka » 1 квітня 2008, 22:17

Xomka писав: На рахунок підгузників: все таки я вирішила що й так будуь експерименти, що нам підійде, отже прийдеться з чогось починати, але найкращі відгуки знайшла для перших днів Ліберо нулівочки, а потім так як у нас синочок будеЗображення спробуємо Хаггіси, піся народження постараюсь написати враження (можливо комусь буде в пригоді), правда до цього часу ще цілих 3 місяціЗображення
На рахунок підгузників:не знаю які там відгуки на Ліберо нулівочки,але я для перших днів мала Памперс для новонародженних,потім перепробувала все що було можна,але найкращими виявились ті Памперс з яких я і починала.
Я вибачаюсь що так по дурному питаюсь,але чим у нас ви мажете попку немовляти щоб не запрівала?
Усьому свій час...

kicenka
Новачок
Новачок

Повідомлення kicenka » 7 лютого 2010, 21:43

Привіт всім!!!! підскажіть будь ласка що потрібно зараз в пологовий ????

Відповісти