Речі. Ті, без котрих не обійтися...

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Xomka
Аматор
Аматор

Re: Речі. Ті, без котрих не обійтися...

Повідомлення Xomka » 24 березня 2008, 23:09

А на рахунок туаленого паперу - ну ми вже не настільки наївні, щоб очікувати наявність його чи подібних елементарних речей, у нас же медицина офіційно безплатна - от буде платна - тоді й папір буде і інші дрібнички, все таки соціалізм нам вже не світить в цьому плані, так що поки забезпечимось самі всім необхіднимЗображення
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

нестор
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення нестор » 25 березня 2008, 00:34

Любі Мамусі, ті шо вже, і ті шо будуть!
Встромив носа в одну тему"Про розділ..." , в другу "Щоденник майбутніх...",
тепер в оцю- і чогось відчув страшенний приступ еДЕЖАВУ :o
Може , варто обиєднати ці теми? Говориться в них ледь не про те саме, і відвідувачі ті самі. Ледь не. Навіщо одне і те ж розносити по різних темах?
А потім кажемо про відвідуваність. От зайде хтось, хто не хоче бути молодою мамою в одну темку, другу, третю- та й піде собі на аднакласнікточкару. Вже цікавіший навіть фістівський метод- занурити руки по плечі у багаторічне відкладення і нашарування різних тем, витягти саму заіржавілу, додати два недолугих коменти- вже хвилі пішли, статус росте, ймено світиться :) Шугана курка-  ронить яєчко  :D
Щоб додати по темі- я виріс без памперсів- і почуваюся небідово. А таке чув, що після насильства з боку батьків щодо дітей, а саме примусове вдягання памперсів, у підлітковому віці у хлопчиків неконтрольовані ерекції, а у дівчаток сильно пітніє...
Не робіть злочин- ходіть  ГОЛЯКА! ;) ;D
Востаннє редагувалось 25 березня 2008, 00:49 користувачем нестор, всього редагувалось 1 раз.
"Продай одяг свій і купи меч"
Ісус із Назарету, (Євенгеліє від Луки, 22.36)

Фіст
Небожителі
Небожителі

Повідомлення Фіст » 25 березня 2008, 09:01

нестор писав: Щоб додати по темі- я виріс без памперсів- і почуваюся небідово. А таке чув, що після насильства з боку батьків щодо дітей,
Чесно кажучи, в шо ти какав тут мало цікавить. ;) От якби ти написав що виростив двох дітей ьез підгузників і отримав купу задоволення від готування пеленок - всі б відразу від тих памперсів відмовились! :)
Зображення

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 25 березня 2008, 09:03

нестор писав: Любі Мамусі, ті шо вже, і ті шо будуть!
Я так розумію, що слова ключові я правильно вибрала???? ;D ;D
нестор писав: Щоб додати по темі- я виріс без памперсів- і почуваюся небідово. А таке чув, що після насильства з боку батьків щодо дітей, а саме примусове вдягання памперсів, у підлітковому віці у хлопчиків неконтрольовані ерекції, а у дівчаток сильно пітніє...
П.Нестор, та по-моєму, у багатьох поколінь хлопчиків, котрі виросли без памперсів, у підлітковому віці траплялись халепи з неконтрольованими ерекціями?  ;D ;D ;D
Востаннє редагувалось 25 березня 2008, 09:06 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 25 березня 2008, 09:29

Зображення

Я точно знаю, що неконтрольовані ерекції стаються і в хлопчиків, котрим за 30, 40, 50 (памперси - непамперси)...

Зображення

Xomka
Аматор
Аматор

Повідомлення Xomka » 30 березня 2008, 17:28

Ларо! Можливо підкажете ще де в Стрию можна придбати дитяче ліжечко? Бо щось у мене враження, що з меблями ситуація гірша ніж з візочками (Щодо візочків: якщо хось з майбутніх матусь цікавиться - то зараз найбільший вибір на Орлані - там їх штук 30 стоїть всіляких різних), ще бачила кілька гарненьких в магазині "Мальвіна", як їхати "1" до жіночої консультації (назву вулиці не памятаю)
Все для тебе....(с)

Xomka
Аматор
Аматор

Повідомлення Xomka » 30 березня 2008, 17:35

На рахунок підгузників: все таки я вирішила що й так будуь експерименти, що нам підійде, отже прийдеться з чогось починати, але найкращі відгуки знайшла для перших днів Ліберо нулівочки, а потім так як у нас синочок будеЗображення спробуємо Хаггіси, піся народження постараюсь написати враження (можливо комусь буде в пригоді), правда до цього часу ще цілих 3 місяціЗображення
Все для тебе....(с)

Відповісти