Що пропонують нашим дітям

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Що пропонують нашим дітям

Повідомлення Фіст » 30 березня 2008, 15:04

Відома і авторитетна марка Kinder і Nesquik наліво і направо пропонує купити для дітей їх шоколадки, тістечка чи яйця в якихї "таааак багато молока".

Це ж яким виродком треба бути щоб купувати дитині замість молока - шоколадку в якій "так мало какао і так багато молока", або тістечко яке "родич справжньому молоку"?

Я вже не кажу що напис на обгортці - "містить 50 мл молока", хоча нетто виробу - 28 г (молоко - заледве густіше води, в якої 1 мл = 1г). Та навіть якщо повірити, то читаючи інградієнти побачимо, серед іншого, лише "молоко-порошок".

Якщо когось ще тішить ідея купити дитині "молока" в тісті - будь-ласка, просто купіть дитині молока і живіть здорові, слава Богу корови ще навколо є і молоко можна побачити не лише на етикетці.
Востаннє редагувалось 30 березня 2008, 16:10 користувачем Фіст, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Un.Known

Re: Що пропонують нашим дітям

Повідомлення Un.Known » 30 березня 2008, 16:01

Гм... виродком...

Мені здається, треба бути повним ідіотом, щоб даючи дитині шоколад (і той найкращий), сподіватись, що він замінить дитині молоко, повною мантелепою, що вірить рекламі на слово. Фіст, знаєш таких?

А щодо конгредієнтів... Тримаю в руці шоколадного зайця Кіндер, читаю вміст - молочного порошку(подається окремим пунктом) 32 проценти з ваги виробу, молочний шоколад - 45 процентів з ваги виробу. Подібний заєць польського виробництва, Cosmo, процентний вміст шоколаду - не зазначено, молока - не зазначено, емульгатор сойовий лецитин, можливі домішки арахісу та іншого насіння. Ще один заєць, німецький, вміст шоколаду - зо процентів, молочного порошку - не зазначено, емульгатор - полігліцерин, полірицинолеат, можливі домішки арахісу та горіхів.

Про емульгатори - всі знаємо, що без них вже не виробляється нічого, але на відміну від сойового лецитину, котрий не нормується при виробництві, тобто збільшення його вмісту не загрожує нічим (крім того, що консистенція продукту зіпсується) то рицинати ігліцерин - так, а як бачу я, їхній вміст не зазначено зовсім.

Щодо вмісту горіхів - як відомо, до п"яти років алергія у дитини може з"явитись на будь-що і будь-коли. Горіхи і арахіс - одні з найсильніших алергентів. Викликати алергічну реакцію може і незначна кількість. В польського і німецького зайця, дякувати, не приховують, принаймі, що там можливі їхні домішки. А от шоколад Кіндер виробляється у peanut free plants.

Висновок? Я за Кіндер шоколад. Раз в тиждень, в розумних дозах, після склянки молока.

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Що пропонують нашим дітям

Повідомлення Фіст » 30 березня 2008, 16:13

Я про молоко, а ти про зайців...
Зображення

Un.Known

Re: Що пропонують нашим дітям

Повідомлення Un.Known » 30 березня 2008, 16:21

Ні, я не про зайців конкретно (могли б бути яйця), то був всього лиш приклад-порівняння аналогічних продуктів від різних виробників, про те, що фірма Кіндер може дійсно хвалитись вищим вмістом молока (і не тільки).

Але молока не замінить жодний шоколад (навіть Кіндер).

А дивитись на складники продукту я б радила в кожному випадку.

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Що пропонують нашим дітям

Повідомлення Xomka » 30 березня 2008, 17:20

Щодо зайців, яєць і інших смаколичків - я теж думаю що при теперішній кількості реклами неможливо вберегти дитину від кіндера, але це має бути рідкісна приємність для дитинки, правда як цього досягнути... передчуваю що після народження малюка мене чекає стільки виховних моментівЗображення і от як вберегись від тієї згубної дії реклами?
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: Що пропонують нашим дітям

Повідомлення Lara! » 30 березня 2008, 21:57

Елементарно! У мене дитина не знає, що то таке шоколад. Точніше знає, бо колись вкрала шматочок, звичайно ж вподобала, але у неї алергія, і на шоколад у тому числі. Тому надалі ТАБУ! А солодке... Ну хто ж позбавляє дитину солодкого. Але вона чудово втамовує потребу в солодощах сухофруктами. Фініки, родзинки, інжир жує із задоволенням. А всі родичі і друзі знають, що шоколад дитині приносити не можна, я все одно не дозволю. Тому несуть банани, ківі, яблука, ті ж таки сухофрукти. Коли доця бачить інших діток і просить, я категорично і твердо кажу "Ні", все, ніяких суперечок. Ну від скиглення "Ні" не завжди рятує, але ніякого результату ниття не дає і стихає.

Аватар користувача
Xomka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 42
З нами з: 19 березня 2008, 16:28

Re: Що пропонують нашим дітям

Повідомлення Xomka » 31 березня 2008, 22:06

В майбутньому, Laro, візьму ваш метод в арсенал виховних заходівЗображення, хоча сама я страшенна ласунка і спец по шоколаду - напевно себе теж прийдеться перевиховуватиЗображення от яка я егоїстка - ні щоб малятко пожаліла, себе жалію...
Не бійся жити — світ для того, щоб любити,
Сонце, дощ і вітер, небо, зорі, квіти...
Все для тебе....(с)

Відповісти