Скільки ми платимо за пологи!

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)
Відповісти

Скільки ви платили за пологи???

150 доларів
10
14%
200 доларів
16
22%
250 доларів
6
8%
300 доларів
27
36%
100 доларів
15
20%

Всього голосів: 74

Dubler11
Тутешній
Тутешній

Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Dubler11 » 28 січня 2009, 09:41

Здраствуйте!!! Є пропозиція!!! А давайте в цю тему будемо писати хто скільки відвалив в пологовому будинку за пологи!!!!

Моя двоюрідна сестра за пологи 8 січня 2009 року віддала 200 доларів!!!! І то казали що треба більше!!!!! Потім взнаю прізвище напишу!!!!
І половину медикаментів які принесла на пологи забрала додому!!!!

Пишіть - це буде цікаво Стриянам!!! Покажемо яка в нас медицина!!!!! БЕЗПЛАТНА!!!

Звертаю Вашу увагу на правило 3.14 Форуму. Прошу перечитати.

Зображення
Востаннє редагувалось 28 січня 2009, 09:50 користувачем Anonymous, всього редагувалось 1 раз.

anchar
Гуру
Гуру

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення anchar » 28 січня 2009, 10:24

До розмови, моя знайома в червні за пологи примусово "подарувала"  200 у.е, за кесареве мало бути 300 тих самих .
В 1999 році,моя жінка за хороші пологи, була меншою - 100 доларів, а тепер криза буде ще дороще :evil5:.
Прізвище моя жінка не каже - "морозиться". :nono:
Кому треба "дарувати" ? :dontknow:
Любим шляхом вивести з рівноваги співбесідника.

shumik
Небожителі
Небожителі
Контактна інформація:

Повідомлення shumik » 28 січня 2009, 10:33

Палиця з двома кінцями...

З одного боку ми не повинні платити комусь там за щось в медицині, оскільки вона в нас безплатна і це є прямим обов"язком лікарів в допомозі.

А з другого - думаю, кожний чоловік переживає під час пологів, аби з його жінкою і дитиною було все в порядку, і якісь 200-300 доларів ніщо в порівнянні із здоров"ям жінки і дитини.  ::)

п.с. вважаю, що краще медицину зробити платною..
Востаннє редагувалось 28 січня 2009, 10:38 користувачем shumik, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Зображення

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 28 січня 2009, 10:37

Дайте спокій, шановні співгромадяни, з безплатною медициною.

Всі знаємо, що вона не безплатна, давно. З чого такий шум? То що - афера якась, свіжа?

Інша річ за що ви платите і кому.

Dubler11
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Dubler11 » 28 січня 2009, 11:20

Чому афера!!! Я думаю багатьом буде цікаво взнати по чому в нас медицина!!! А саме найбільше молодих мам цікавить скільки це їм обійдеться!!!! Говорив з молодою особою з м.Сколе, так я взнав що  170 доларів за пологи, в м. Яворів 130 - 150 доларів!!!! І до того ж що в м.Яворів новий пологовий будинок, з євроремонтом, з душовими, з окремими палатами!!! І там не потрібно чекати сестру яка прийде і за 10 грн. віднесе пакет до рожениці!!!! Там прийшов переодівся в медичне і пішов до Дружини!!!! І здається одна область а всюди по іншому!!!
А ви кажете афера!!!! 

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 28 січня 2009, 11:49

Дублер писав: Чому афера!!! Я думаю багатьом буде цікаво взнати по чому в нас медицина!!!
Безперечно.

Тільки це не раптом, не вчора і не місяць тому почалось. І я не бачу причини для якогось обурення. Зв хорошу працю треба платити.

Фіст
Небожителі
Небожителі

Повідомлення Фіст » 28 січня 2009, 15:28

Un.Known писав: І я не бачу причини для якогось обурення. Зв хорошу працю треба платити.
А хто сумнівається? Але чому називати такі послуги - безкоштовними?
Зображення

Відповісти