Скільки ми платимо за пологи!

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)

Скільки ви платили за пологи???

150 доларів
10
14%
200 доларів
16
22%
250 доларів
6
8%
300 доларів
27
36%
100 доларів
15
20%

Всього голосів: 74

Фіст
Небожителі
Небожителі

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Фіст » 15 січня 2010, 11:14

Lara! писав:Вони заздалегіть домовлялися з лікарем, який погодився у будь-який час доби і не залежно від власних чергувань прийняти пологи.
...або стимулювати пологи у свою зміну...
Lara! писав:А це означає домовитися з лікарем, на чиє чергування насправді припадають пологи, а також з усім решта персоналом
А що це за "домовляння з іншим персоналом". Вони хіба не на роботі працюють, що лікар з ними "домовляється" про щось? Їм треба казати "хзавтра працюйте бо в моєї клієнти пологи, а потім робіть що хочете"?
Lara! писав:це означає не залежно від свят, вихідних, часу дня і ночі приїжджати і годинами приділяти час пацієнтці
Ти переказуєш якийсь відомий серіал? Навіть за гроші, годинами приділяти час, чомусь не прийнято. :)

Lara! писав:у той час, коли можна було лежати на дивані пупцем догори. Перепрошую, але таке положення речей далеке від обов'язків працівника пологового, за які він одержує зарплатню.
Перепрошую, про обов'язки і про те хто що вимагає. Коли треба приносити свої ліки В ЛІКАРНЮ, то де його обов'язки? Мені здається що не в тому місці де совіть.
Lara! писав: Тобто ви хочете особливих лікарських послуг і готові за них платити, то чому жалієтесь?
А я тобі поясню, Ларо.

Тому, що гроші ти платиш, а що отримаєш від цього -невідомо. адже платиш ти їх - неофіційно, відтак претенцій ніякий бути ніби й не може.

Хоча ті лікарі, бідаки, що "не лежать на пупці" беруть гроші за свою роботу, здійснену в ДЕРЖАВНІЙ установі, яка утримується на ДЕРЖАВНИЙ кошт.

І операційна - це не його кабінет. Це місце, що надала йому ДЕРЖАВА, яку лікар використовує для ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ.

Чому ж він, лікар, що не хоче лежати на пупцеві, не віьме гонорово відповідні гроші і гонорово прийме пологи у власній клініці?

А тому, що в неї треба гроші вкласти. А нащо, якщо є готова лікарня, яку розкрадають як можуть, ще й клієнти самі тобі йдуть, тільки кишені наставляй.

Тому не треба вихвалятись своїми неіснуючими "обов'язками" і плутати свої "пупці" з державною роботою.

Якщо людина, в державній установі, на державній роботі, засобами що надала тобі держава, заробляє гроші ОСОБИСТО ДЛЯ СЕБЕ, то вона - звичайний, гидкий паразит, а юридичною мовою - злочинець!
Зображення

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 15 січня 2010, 12:06

Фіст, майже з усім вище написаним я погоджуюсь, але це ніяк не змінює того, що винні обидві сторони. Я й надалі впевнена, що нема чого звинувачувати лікаря в хабарях, якщо хочеш домовлятися про пологи з конкретним лікарем. Власне я й писала про те, що всі проблеми якраз з цих домовленостей. Так, лікар бере гроші за додаткову роботу. Звичайно, не мало би бути ніякої додаткової роботи в державній лікарні і у ідеалі кожен лікар мав би приймати пологи у свою зміну. Але, якщо вже хтось наперед домовляється з лікарем, то нічого потім скиглити, що довелось платити. Якщо я вважаю неприпустимим давати лікарю хабар і готова розпинатись тут на форумі, які безчесні лікарі, то я сама, як людина кришталево чесна, приїжджаю з переймами у приймальний відділ пологового, мене оглядає черговий лікар, чергова бригада приймає пологи, я ще три дні спостерігаюся і виписуюсь додому. І тоді вже, якщо хтось вимагав хабаря, розповідаю у цій темі, як у мене, чесної кобіти, за свою ж роботу лікар хабар вимагав. А якщо я через 10-ті руки збираю інформацію про лікаря, прошу його зробити мені послугу і прийняти в мене пологи, кажу, що я ж розрахуюсь, потім таки розраховуюсь, а після цього всього починаю тут строчити, яка я бідна, бо лікар з мене хабар вимагав, то лікар хабарником, звичайно, залишається, але я виглядаю, як мінімум, лицеміркою.
Ну а щодо перегляду мною серіалів, :), то мушу сказати, що є й такі лікарі. Є навіть у нашому пологовому лікарі, які не відходять від породіллі в прямому значенні цього слова, якщо вже домовились.
Про стимулювання... Ну я проти стимуляцій і через них також мені не подобаються ці домовляння. Але, зрештою, якщо вже домовляються, то можна вибрати лікаря, який таке не практикує. Будеш сміятися, Фіст, але є й такі. Зрештою, я б ніколи не погодилась прийняти таблетку у лікаря, який каже: "Приходь у вівторок, будем народжувати". І є ж такі жінки, які йдуть "народжувати у вівторок". Як правило, коли є домовленості, то відгуки про лікаря збираються з допомогою сарафанного радіо і такі факти обов'язково спливають.
Про ліки... Ну тут не до лікарів. Ліків насправді НЕМАЄ, але то вже проблема не нашого пологового, а нашої медицини загалом. Ліків виділяють лише на невідкладну допомогу, та й то не всього, що потрібно.
Я не намагаюсь вигородити лікарів. Про наш пологовий і про окремих тамтешніх докторів-гінекологів у мене не найкраща думка. Але вважаю, що розповіді тих, хто сам домовлявся і погоджувався за це платити, про те, як це все незаконно і які всі навколо хапуги, смішні. Вважаю, що багатьом не завадило б почати спостерігати колоду у власних очах, а потім вже починати витягувати такі ж колоди з очей усіх навколо.

!!!!!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення !!!!!!!!!!!!!!!!! » 30 березня 2011, 13:17

по-перше,ніхто нікого не примушує платити!!!!!!!!!!інша справа,коли ви домовляєтесь з лікарем,тобто ви самі собі обираєте того лікаря,якого ви хочете!!!!!!!!розумієте????пологи можуть почачтися у будь-який період доби!відповідно, лікар залишає свої особисті справи(він же не на чергуванні) і їде до вас!і за це ви йому віддячуєте!!!! :)

rezus

Повідомлення rezus » 26 вересня 2011, 15:07

Шановні співрозмовники. Лікар не є посадова особа, а тому питання про хабарі знімається, бо злочином вважається отримання коштів посадовими особами. Якщо дякувати принято слюсарю, майстру та іньшим спеціалістам то чому дякувати лікарю вважається злочином, той лікар провчився 9 років, витратив багато свого часу, сил та коштів на отримання освіти, витрачає свій вільний час на Вас, несе відповідальність за правільність рішень які принімає під час лікувального процесу(або під час пологів)та наслідки, недосипає ночами, знаходиться під постійним стресом, отримує заробітню платню в розмірі 1300 гривень.-Ви хочете сказати, що він забовязаний чимось Вам чи державі?
Міністр охорони здоровья офіційно підтвердив що лікарям непотрібно підвищувати зарплату бо вони можуть брати подяки(бачив по телебаченню, був в шоці від тих слів).
В загальному якщо ви при народженні дитини отримуєте допомогу в розмірі від 3 до 10 тисяч долларів то не вже шкода дати 200 долларів лікарю який допоміг вашій дитині благополучно з явитися на цей світ?
ПОМЯТАЙТЕ: лікарь вам нічого невинен, це Ви звертаєтесь до нього по допомогу!

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 26 вересня 2011, 16:57

rezus писав:витрачає свій вільний час на Вас, несе відповідальність за правільність рішень які принімає під час лікувального процесу(або під час пологів)та наслідки, недосипає ночами, знаходиться під постійним стресом, отримує заробітню платню в розмірі 1300 гривень.-Ви хочете сказати, що він забовязаний чимось Вам чи державі?
Хочу сказати що Ви неук.

А також хочу сказати, що якщо лікаря у ДЕРЖАВНІЙ лікарні не задовільняє ДЕРЖАВНА зарплатня, то він мусить піднатужитись і вкласти ще трохи коштів у власну клініку чи приймальню і там брати скільки він вважає за потрібне за благополучний прихід на світ (а це ще під питанням).

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення Lara! » 27 вересня 2011, 07:49

Як лікар не є посадовою особою? У лікаря є посада і за законом лікарів карають за хабарі. Дивний пост.

Фіст
Небожителі
Небожителі

Повідомлення Фіст » 27 вересня 2011, 12:06

rezus писав:Шановні співрозмовники. Лікар не є посадова особа...
Посадо́ва осо́ба — особа, як правило, керівник або заступник керівника організацій чи державних органів та їх апарату, інші службовці, на яких законами або іншими нормативними актами покладено здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій.

Хаба́р — гроші або інші матеріально цінні речі, котрі даруються посадової особі для її стимулювання діяти в інтересах особи, що передає його.
ПОМЯТАЙТЕ: лікарь вам нічого невинен
Помьятайте — лікар всім нам винен бо давав клятву і працює на державній роботі, а ми платимо йому зарплату своїми податками.

Корупція (від лат. corrumpere — псувати) — протиправна діяльність, яка полягає у використанні службовими особами їх прав і посадових можливостей для особистого збагачення;
Зображення

Відповісти