Скільки ми платимо за пологи!

Для тих хто готується стати мамою та хочете спитати поради, та для тих хто вже став мамою і може сам порадити. Ну і татів просимо не встидатись. :)

Скільки ви платили за пологи???

150 доларів
10
14%
200 доларів
16
22%
250 доларів
6
8%
300 доларів
27
36%
100 доларів
15
20%
 
Всього голосів: 74

Аватар користувача
Lara!
Старожил
Старожил
Повідомлень: 298
З нами з: 1 серпня 2005, 14:45
Контактна інформація:

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Lara! » 12 січня 2010, 20:09

Я щось не дуже розумію, а чому обурюються породіллі і їх родичі? А що, хтось з них приїхав у приймальне відділення з переймами і черговий лікар не прийняв пологи чи гроші вимагав? Ні. Вони заздалегіть домовлялися з лікарем, який погодився у будь-який час доби і не залежно від власних чергувань прийняти пологи. А це означає домовитися з лікарем, на чиє чергування насправді припадають пологи, а також з усім решта персоналом, це означає не залежно від свят, вихідних, часу дня і ночі приїжджати і годинами приділяти час пацієнтці, у той час, коли можна було лежати на дивані пупцем догори. Перепрошую, але таке положення речей далеке від обов'язків працівника пологового, за які він одержує зарплатню. Тобто ви хочете особливих лікарських послуг і готові за них платити, то чому жалієтесь?
До речі, останні півроку все більше жінок народжують без домовленостей у того лікаря, на чиє чергування припали пологи і нікому ніц не платять, відтак і не мають приводів жалітися.

Олена
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 134
З нами з: 21 березня 2008, 12:48

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Олена » 13 січня 2010, 08:48

Во-во! Дуже слушно.
Хай би зголосився хтось, кого вигнали родити на сходи, бо не оплатив завчасно.

Вбогість мислення породжує ницість вчинків. А в результаті - обурення за витрачені гроші.

kicenka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 10 січня 2010, 17:39

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення kicenka » 13 січня 2010, 15:23

Дівчатка це ви мали на увазі Марія Володимирівна бере зараз 200 у.е. чи більше просто вона у мене буде пологи приймати а скільки давати я навіть не знаю і запитати соромлюсь. Як вона вам як спеціаліст? і скажіть мені ще як вам той пологовий?

Un.Known

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Un.Known » 13 січня 2010, 15:28

Марина писав:а скільки давати я навіть не знаю і запитати соромлюсь.
Чому?

Коли купуєте капусту на базарі - питаєтесь?

kicenka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 10 січня 2010, 17:39

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення kicenka » 13 січня 2010, 15:36

я розумію еле в мене свекруха на високій посаді і лікарка сказати не може скільки їй дати на карман, так і за чого я запитую у вас, допоможіть мені будь ласка

Аватар користувача
Ulyana_Missouri
Загальний модератор
Загальний модератор
Повідомлень: 405
З нами з: 30 березня 2005, 03:21
Звідки: Iowa, IA
Контактна інформація:

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Ulyana_Missouri » 14 січня 2010, 21:35

Lara! писав: Тобто ви хочете особливих лікарських послуг і готові за них платити, то чому жалієтесь?
Я погоджуюсь. За кордоном (принаймі тут де я живу) немає ніякої гарантії, що пологи буде приймати лікар до якого ви ходили на обстеження. Якщо так сталось, що він в цей час десь оперує, чи приймає інші пологи, чи просто не встиг приїхати - пологи прийме черговий лікар і ніц тут не поробиш.

Un.Known

Re: Скільки ми платимо за пологи!

Повідомлення Un.Known » 14 січня 2010, 22:33

Більше того - тут є гарантія, що приймати пологи буде хтось зовсім інший.

Вийняток є один - платите йому в кишеню певну суму, і він ваш у любий час дня і ночі, коли вашому малятку захочеться на світ Божий.

Відповісти