Лікарська консультація

Здоров'я тілесне і душевне, а також все, що з ним пов'язане.
Відповісти
Un.Known

Лікарська консультація

Повідомлення Un.Known » 27 лютого 2009, 00:01

Цитата з листа хорошого знайомого і впевнена, хорошого лікаря:
радив би тобі закинути на стрийський сайт лінк на цей - http://forums.rusmedserv.com/forumdisplay.php?f=1, де проста людина може порадитись і отримати дійсно кваліфіковану відповідь на рівні світових стандартів.
Користуйтесь. Онлайн вас ніхто не вилікує, але цінних порад там є чимало.

Влотко

Re: Лікарська консультація

Повідомлення Влотко » 19 березня 2011, 14:57

"на рівні світових стандартів" сайт російський, то про які світові стандарти може йти мова? Та і взагалі мед консультації по інтернету це ризик.

Аватар користувача
nova
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 181
З нами з: 5 липня 2006, 00:38

Re: Лікарська консультація

Повідомлення nova » 19 березня 2011, 15:39

Даремно Ви так. Там консультують лікарі не тільки російські, але й ті, що працюють в кращих європейських клініках.

Аватар користувача
Native
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 413
З нами з: 31 серпня 2004, 15:57
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Лікарська консультація

Повідомлення Native » 19 березня 2011, 16:38

nova згідний з Вами, знаю практикуючих, що надають безспосередньо кваліфіковані консультації в онлайн режимі..., це кваліфіковані лікарі.
Для чого це роблять,
- поповнити базу рівня своєї компетенції (знаю, сидять по ночам і вивчають випадки якінаписані, консультуються з свохми колегами)
- реклама, теж важлива складова такої консультації

..правильно помічено, не тільки російські лікарі, інтернет надає змогу писати навіть з самих віддалених куточків світу....

IvanBorman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 27 січня 2013, 17:42

Re: Лікарська консультація

Повідомлення IvanBorman » 27 січня 2013, 17:56

Однозначно з Вами згоден. Ніхто не говорить про остаточний діагноз чи курс лікування згідно таких онлайн консультацій, але в різних випадках де людям необхідна анонімність, така консультація часто дозволяє людям, принаймні, усвідомити проблему чи її відсутність і що найголовніше таки звернутись вчасно до реального лікаря.
Для бажаючих отримати якісну професійну медичну консультацію, львівська комп'ютерна томографія пропонує широкий спектр послуг.

Відповісти