Від чого нас "лікують"?

Здоров'я тілесне і душевне, а також все, що з ним пов'язане.
Хочу лялічку

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Хочу лялічку » 28 січня 2015, 18:28

Привіт стрияни!!!!!! Може хтось допоможе в мому запитанні. Я. Не можу завагітніти переробували уже усе але толку ніякого. І нам порадмли звернутись у Стрий до Михайлюка Климентія Івановича. Побували ми з чоловіком ну враження якісь не дуже. Він пропонує уколи власного виробницва і я щось вагаюсь таке робити щоб ще більше ненашкодити... Може хтось з вас був і розкаже чи вам допогли!!! Буду дужеПриватне медичне підприємство "Дар" вдячна за відповідь!!!!!!!

сонечко

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення сонечко » 28 січня 2015, 22:23

Не думаю що в стрию хтось може допомогти, звертайтесь у франківськ, центр ркпродукціі людини.

Аватар користувача
Sunrise
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 89
З нами з: 10 січня 2011, 14:23

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Sunrise » 30 січня 2015, 16:04

Хочу лялічку писав:Привіт стрияни!!!!!! Може хтось допоможе в мому запитанні. Я. Не можу завагітніти переробували уже усе але толку ніякого. І нам порадмли звернутись у Стрий до Михайлюка Климентія Івановича. Побували ми з чоловіком ну враження якісь не дуже. Він пропонує уколи власного виробницва і я щось вагаюсь таке робити щоб ще більше ненашкодити... Може хтось з вас був і розкаже чи вам допогли!!! Буду дужеПриватне медичне підприємство "Дар" вдячна за відповідь!!!!!!!
я б не ризикнув по питаннях здоровя звертатись до "ПП",
у Львові є клініки/центри репродукції, чому б до них не звернутись?

Гість

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Гість » 1 лютого 2015, 00:28

Ми робили еко і все без результатно..... От і віра покидає мене що я ніколи не буду мамою!!!!!!

Хочу лялічку

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Хочу лялічку » 1 лютого 2015, 00:29

Гість писав:Ми робили еко і все без результатно..... От і віра покидає мене що я ніколи не буду мамою!!!!!!

Гість

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Гість » 1 лютого 2015, 15:44

... Знаю родину , котра в подібній ситуації з вірою звернулася за допомогою до о. І.Улинця . ... Мають сина і внука .

Відповісти