Від чого нас "лікують"?

Здоров'я тілесне і душевне, а також все, що з ним пов'язане.
Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 29 жовтня 2009, 20:24

Так так, я згідний з тим, шо система медичної освіти в США категорично відрізняється від нашої. Шо там навчання більш тривале..,але.... в більшості там випускаються лікарі взько, аж занадто звужено-спеціалізовані. Лікар великого пальця правої руки... і без свого цифрового спорядження він мало шо зможе з тим пальцем зробити, а наші - широко спеціалізовані лікарі набагато більше можуть зробити своїми руками, і розумом на відміну від лікарів США.Це 1.
2. В мене багато моїх колег виїхали в США, там захистились і досить нормально працюють. Висновок: вивчись тут на лікаря і поїдь в іншу країну, там доздай, і перезахисти свій сертифікат і працюй.... В Україні працюють лікарі, які дійсно люблять свою роботу, і погоджуються на таку мізерну зарплату, а відповідальності вони несуть дуже багато... це таких грошей не варте. Ні ми, ні Ви не винні в даній ситуації... винна наша рідна влада, яка заборонила лікарям зробити страйк, поставити свої умови, всі страйкують, нам - зась!!! От і ми працюєм, радієм своїй роботі...і достатньо на нас бочку котит!!! Якшо так нагло не влаштовує, то підій на Шустер Life чи якусь іншу передачу і вискажіть своє ФЕ усім, президенту, міністру, взаналі усій владі... хай робить революцію в медичній галузі...Ви шо всі такі святі, так все ідеально виконуєте??? Комп"ютер, і той зависає, а ми люди, які також не висипаються,в яких також є всої проблеми, які також полияються Erarre humanum est!!! Ви скажете шо ми працюєм з людьми, але перепрошую...якби нас не було, тоді хто б з вами працював? Дві сторони медалі...Подумайте, перед тим ніж нас обгаджувати!!!

Фіст
Небожителі
Небожителі

Повідомлення Фіст » 29 жовтня 2009, 20:52

Yuriy писав:Пацієнти мають бути вдячні, за те шо ми ЛІКАРІ працюєм за таку мізерну зарплату
А найкраща вдячність для Вас вдячність це хабарі, так?
Yuriy писав:це не є хабар, в порівнянні з тими, які беруть чиновники, судді, політики... і інші вищі посадові особи...
Ага, а для них їх хабар теж не хабар. І тому ви всі святі.
Yuriy писав:Коли чую в масмедії ... от, лікаря впіймали на хабарі... то мені гидко стає..
Бачите? А нормальні людині мало б стати гидко від того що вона хабар бере.
Yuriy писав:Ви коли йдете до кравця, чи викликаєте сантехніка то ви ж оплачуєте його послуги окрім того шо в нього нарахована зарплата... то це є нормальним.!!!!
Ні, кравцеві я плачу за його роботу, коли забираю її. А нормальним давати хабарі є лише для таких як ви, що самі їх постійно беруть.
Yuriy писав:Як би нам ЛІКАРЯМ дали б нормальну зарплату, хоча б 3.500 при теперішніх цінах, то ми б ніколи не брали з "ВАС" "бідних" пацієнтів ВАШІ коробки цукерок, каву й коньяк.
На дивній дієті "сім'ї які ви годуєте" - шоколадно-кавово-спиртовій...

А ніколи б не брала хабарів не та людна, яка зарплату має 3,5 тисячі, а та, яка совість хоч трохи ще має.
Yuriy писав:А ви попробуйте запамятати всі медичні дані... всю термінологію, всі препарати
Ага. Хабарі допомагають тримати Вашу пам'ять у формі?

Ви думаєте філолог знає менше слів? ;) Порівняєтесь з вчителем іноземної мови? Чи з математиком, кількістю формул? Чи ботаніком?

Єдине, чого у вас точно небагато, це простої, людської, совісті.
Зображення

Фіст
Небожителі
Небожителі

Повідомлення Фіст » 29 жовтня 2009, 20:54

Yuriy писав:За кожне слово написане в ІСТОРІЇ ХВОРОБИ ми, лікарі, несем ЮРИДИЧНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!
Брешеш!
20 гривень за день фальшивого лікарняного
- ось ціна твого слова!!!
Зображення

Yuriy

Повідомлення Yuriy » 29 жовтня 2009, 21:15

Шановний Фіст, Ви мені не тикайте...! І уважніше перечитайте повідомлення в даній темі, не йдеться мова про мене, а взагалі тут зачіпили тему формулювання діагнозів, і по ходу й інші теми, але не особисто мене... Ваші примітивні "тикання" багато про шо можуть сазати!

Yuriy

Повідомлення Yuriy » 29 жовтня 2009, 21:17

Єдине, чого у вас точно небагато, це простої, людської, совісті.

Які ж ви всі совісні...Тільки й мієте шо парафінити медичних працвників...

Yuriy

Повідомлення Yuriy » 29 жовтня 2009, 21:21

[/quote]Брешеш!
- ось ціна твого слова!!![/quote]

вам ніяк не вгодиш... і так не добре, і так зле. Ви б мали подякувати тому лікарю, який дав Вам фальшиве лікарняне за таку малу ціну!!!

юзверь

Повідомлення юзверь » 30 жовтня 2009, 09:38

Фіст писав:
Yuriy писав:За кожне слово написане в ІСТОРІЇ ХВОРОБИ ми, лікарі, несем ЮРИДИЧНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!
Брешеш!
Заявка серйозна, так, ніби сам особисто в Юрія таку довідку робив )))
фіст, то ти даєш хабарі лікарям??!! От ніколи не розумів і не зможу зрозуміти таких... людей. Самі пропонують хабар, роблять собі фальшиві довідки, а потім жаліються, шо так є!... маразм.
У таких людей хвора свідомість. І жоден лікар тут не поможе.

Відповісти