Від чого нас "лікують"?

Здоров'я тілесне і душевне, а також все, що з ним пов'язане.
Un.Known

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Un.Known » 29 жовтня 2009, 11:19

Yuriy писав:Ви і тільки Ви винні в тому шо наробили.
Вск вище написане Вами могло б бути правдою, якби дитина не була бажаною і очікуваною. А проблеми не з"ясували і при регулярних консультаціях у лікаря.

Але якось звітуватись чи виправдовуватись саме перед Вами я не збираюсь.
Yuriy писав:Відносно стоматології... А ви хоть орієнтуєтесь чому така стоматологія дорага?
Перепрошую, я не питаюсь навіть. Я просто плачу гроші і хочу за них якість.
Yuriy писав:Ви запитались хоча б один раз в стоматолога за ціну яку він відвалює шоб купити мендикаменти, і спорядження, шоб потім ВАМ ставити пломби, і проводити інші маніпуляції і ВАШОМУ великому роті?
Бідний. Певне Бозя його карає. За копійки та й ще у шкідливому середовищі... дивно тільки, що стоматологічних кабінетів - як грибів після дощу.
Yuriy писав:люди, Вам треба мати трохи розуму!!!! І не розносити всякі небелиці і не гнати пургу на ВСІХ лікарів!
Шановний, я б у вас лікуватись не хотіла вже після обсервації вашої блискучої граматики.
Yuriy писав:А ми користуємся класифікацією, яку на нам надіслало НАШЕ РІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ МОЗ!
Про це і мова йшла...

Small pot is soon hot.

юзвєрь

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення юзвєрь » 29 жовтня 2009, 12:20

Фіст писав:Ну влада совісті не має, це відомо, але ж ви, як людина, повинні її мати?

Мотиви, в кожного, можуть бути різні, але дії ваші залежать від вас самих.
Не маю совісті і не повинен мати. Тай тема не про мене. А про "неправильні" діагнози. А вони такі будуть. Завжди. Бо на лікаря не прийде "прозріння" і він не вгадає хвороби і як її лікувати, по тій простій причині, що вчили його лише так, і не інакше (кому таке вигідно, не важко здогадатися). Особисті якості людини тут не мають вирішального значення.
Хабарі? З ними все чітко: беруть тільки тому, що дають. Не інакше. Переконайте мене в іншому, якшо зможете.

Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 29 жовтня 2009, 12:24

ну то тоді прошу внести корективи у вашій першій стааті в даній темі... і написати про те шо МОЗ надає нам таку класифікацію... а не писати "від чого нас лікують", бо звідси висновок: лікуючі лікарі самі вигадують діагнози... Напишіть листа в МОЗ, про те шо ви от така то грамотна в медицині.. нехай вони замінять ті діагнози які, на вашу думку, є некоректні. І не обгаджуйте лікуючих лікарів подібними, дешевими статтями...
Відносно граматики... можна подумати, шо ви досконало володієте нею, та політикам промоутери складають тексти, то виходить шо вони тупі і самі не можуть придумати свій виступ, то шо значить не жити в цій країні бо вони не володіють граматикою ("проффесор" і т.п.)??? Я Вас прошу, будьте по-простіше...

Yuriy

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Yuriy » 29 жовтня 2009, 12:28

Відносно ваших виправдань, та вони мені сто років не протрібні, і я від Вас цого не просив...

Олена
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 134
З нами з: 21 березня 2008, 12:48

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Олена » 29 жовтня 2009, 15:40

Дуже прикро, що розгляд будь-якої теми на цьому сайті - зводиться до мусоління теми ГРОШЕЙ. Причому чужих. Адже медицина - це галузь, в якій першочерговими є морально-етичні якості людей, причому і лікарів, і пацієнтів, а не хто скільки заробляє чи отримує в подарунок за послуги. Серед моїх знайомих не має жодної людини, якій би в поліклініці чи лікарні медпрацівник сказав: "Ось ця послуга коштує стільки, а ця - стільки", і нікому в наш час в Стрию не було відмовлено у процедурах, огляді, консультації через те, що не оплатив їх завчасно. І нема в природі жодного лікаря, який би поставив невірний діагноз тільки тому, що не отримав попередньої оплати від пацієнта. Це така дурня, що навіть не варто глибоко ходити за аргументами.

Може ви забули, але людина створена за задумом і подобою Божою. Тобто, зцілення закладено усередині кожної людини, природа вказує шлях для досягнення тілесного здоров"я через здоровий дух. І функція лікарів полягає в тому, щоб ПРОБУДИТИ в організмі хворого цілющі властивості, допомогти словом, а не зчинити диво і воскресити безнадійного чи, маючи в розпорядженні з обладнання лише якісь безнадійно застарілі системи - поставити вам точний діагноз. Невже так тяжко зрозуміти, що лікар - не чародій, він не зробить людину здоровою всупереч їй самій і волі Бога.

Коли зубопротезисти виготовляють протез, то кріплять його спочатку на тимчасовий розчин - щоб можна було визначитись у його відповідності. І тільки після тижня-другого носіння, протез цементують і беруть за нього оплату. Як тут можна було маху дати, не знаю.

І ще такий момент, ВСД - це не захворювання (хто вам таке сказав?), а симптомокомплекс багатьох клінічних проявів, що охоплює різні органи і системи, який розвивається внаслідок відхилень у функції центральної і периферійної НС.


Коли беретесь за конкретну тему (ще й обвинувачувальну), то трохи щось про неї почитайте чи попитайте у компетентних.

Un.Known

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Un.Known » 29 жовтня 2009, 16:29

Yuriy писав:Відносно ваших виправдань, та вони мені сто років не протрібні, і я від Вас цого не просив...
То Ваші звинувачення (при відсутності особистого знайомства) присудити гарячковості чи глупості?
Олена писав:Дуже прикро, що розгляд будь-якої теми на цьому сайті - зводиться до мусоління теми ГРОШЕЙ.
З тим прошу до пана "Юрія".
Олена писав:нікому в наш час в Стрию не було відмовлено у процедурах, огляді, консультації через те, що не оплатив їх завчасно. І нема в природі жодного лікаря, який би поставив невірний діагноз тільки тому, що не отримав попередньої оплати від пацієнта.
Ви наївна, або маєте багато хороших знайомих-лікарів. (Мої знайомі лікарі також з мене не беруть грошей).
Олена писав:Коли зубопротезисти виготовляють протез, то кріплять його спочатку на тимчасовий розчин - щоб можна було визначитись у його відповідності. І тільки після тижня-другого носіння, протез цементують і беруть за нього оплату. Як тут можна було маху дати, не знаю.
І я не знаю. Але факт фактом. (Може зубопротезист був в саме особливо складних умовах праці). :)
Олена писав:Може ви забули, але людина створена за задумом і подобою Божою. Тобто, зцілення закладено усередині кожної людини, природа вказує шлях для досягнення тілесного здоров"я через здоровий дух. І функція лікарів полягає в тому, щоб ПРОБУДИТИ в організмі хворого цілющі властивості, допомогти словом, а не зчинити диво і воскресити безнадійного чи, маючи в розпорядженні з обладнання лише якісь безнадійно застарілі системи - поставити вам точний діагноз. Невже так тяжко зрозуміти, що лікар - не чародій, він не зробить людину здоровою всупереч їй самій і волі Бога.
Як завжди, багато високопарних слів... а що мають спільного з темою - не зрозуміло.
Олена писав:Коли беретесь за конкретну тему (ще й обвинувачувальну), то трохи щось про неї почитайте чи попитайте у компетентних.
А давайте без взаємних рекомендацій. :)

Поштовхом до створення цієї теми було саме спілкування з компетентними.

Аватар користувача
Ulyana_Missouri
Загальний модератор
Загальний модератор
Повідомлень: 405
З нами з: 30 березня 2005, 03:21
Звідки: Iowa, IA
Контактна інформація:

Re: Від чого нас "лікують"?

Повідомлення Ulyana_Missouri » 29 жовтня 2009, 19:18

Лікар це заняття яке вимагає повної самопожертви і великого співчуття до людей. На мою думку, справжній лікар має бути напівсвятим. Я вірю, що є серед випускників наших медичних вузів справді розумні і здібні молоді спеціалісти, які мають покликання до цієї справи. Але далеко не всі. Ні для кого не є секретом, що багато йдуть в цю професію через престиж чи ще хто зна за якими міркуваннями.
От і мучить таких лікарів і мала зарплата і погані умови, бо від лікування самого нема задоволення для душі. Тут наступний вислів підходить: "Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification, but through fidelity to a worthy purpose." -Helen Keller
Тут вже десь йшлося за те що лікарі витрачають багато грошей на навчання і потім мусять зароблені гроші відбивати. На мою думку, мало це їм коштує, тому що не відбиває бажання йти вчитися в медичні вузи тим кому там не місце. І ще, мало років вони вчаться, щоб отримати право практикувати медицину. Я знаю, що на мене тут накинутись можуть за те, що я США в приклад ставлю, але там вчитися на лікаря треба ой як довго. А потім ще й довгенько працювати інтерном за малу зарплатню. Це допомагає відсіяти тих для кого медицина не є покликанням від серця.

Відповісти