Купання взимку

Здоров'я тілесне і душевне, а також все, що з ним пов'язане.
Sunrise
Тутешній
Тутешній

Купання взимку

Повідомлення Sunrise » 17 жовтня 2011, 12:51

Хто купається взимку, діліться досвідом, в якому стані заходите у воду (гарячому, розігрітому, холодному), скільки часу перебуваєте у воді, як швидко одягаєтесь після того як виходите з води, чого не варто робити до/під час/після купання на морозі :)

Derek
Аматор
Аматор

Re: Купання взимку

Повідомлення Derek » 18 жовтня 2011, 16:25

Прийди на річку на 7-30 ранку та й спитайся у людей багато народу ходить туди) 8-)

Sunrise
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Sunrise » 18 жовтня 2011, 19:57

Це зарано для мене )), бігаю купатися або ввечері після роботи, або в обід на вихідних, а тоді окрім рибаків і пияків більше нікого немає )

sta viator
Ветеран
Ветеран

Повідомлення sta viator » 19 жовтня 2011, 08:02

Якщо ти ВЖЕ бігаєш купатися , то по-перше - ВІТАЮ ! :D , а по- друге раджу дослухатись до власного організму , а не до чужих порад , бо то все дуже індивідуально .
В кожному разі не варто одразу після бігу лізти до води . Краще зробити руханку ( паралельно можна позбирати сміття , що залишають після себе наші " інтелектуали" ) , а вже по тому ... Головне - з душею і без фанатизму . ЗДОРОВ"Я !!!

Derek
Аматор
Аматор

Повідомлення Derek » 19 жовтня 2011, 14:54

НУ незнаю часто буває що і десь між 18-00 - 20-00 є теж люди які купаються треба почитати трохи літературу пошукати в інтернеті якщо захочеш дізнатись дізнеєшся,але що правда то правда потрібно прислухатись до свого організму) ;)

Sunrise
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Sunrise » 21 жовтня 2011, 14:11

sta viator писав:Якщо ти ВЖЕ бігаєш купатися , то по-перше - ВІТАЮ ! :D , а по- друге раджу дослухатись до власного організму , а не до чужих порад , бо то все дуже індивідуально .
В кожному разі не варто одразу після бігу лізти до води . Краще зробити руханку ( паралельно можна позбирати сміття , що залишають після себе наші " інтелектуали" ) , а вже по тому ... Головне - з душею і без фанатизму . ЗДОРОВ"Я !!!
Дякую!, вирішив спробувати, сподобалося, тепер без купання не можу :), ще 2х друзів "підписав", бігаємо втрьох.
Так і роблю, прислухаюся до організму, але просто думав що є якісь загальноприйняті помилки які стосуються усіх, начитавшись в інтернеті всього, заплутався... одні радять залазити у воду зразу після бігу, інші - не сильно розігрітому, так само і ті хто в нас на річці купаються, одні біжуть на річку, інші йдуть пішки і відповідно залазять не розігрітими. Судячи з усього зрозумів що потрібно залазити у воду не сильно розігрітим (оптимальний варіант)). А на рахунок сміття - слушне зауваження, буду брати мішок і збиратиму з друзями сміття, за той час трохи "відходитиму" після пробіжки.
І Вам здоровя!, приєднуйтесь! ))

Sunrise
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Sunrise » 21 жовтня 2011, 14:14

Derek писав:НУ незнаю часто буває що і десь між 18-00 - 20-00 є теж люди які купаються треба почитати трохи літературу пошукати в інтернеті якщо захочеш дізнатись дізнеєшся,але що правда то правда потрібно прислухатись до свого організму) ;)
Так і роблю ;)

Відповісти