Правила

Зауваження та ідеї щодо окремих розділів чи роботи веб-сторінки, загалом. Якщо маєте якусь цікаву, для проекту, думку - не встидайтесь, пишіть. Маєте питання? Теж сюди.

Відповісти
sta viator

Правила

Повідомлення sta viator » 1 березня 2011, 20:36

... Домашнім комп"ютером користується окрім мене дружина і двоє доньок ... Якось не маю звичаю стояти у них за спиною і ... читати їхні листи ( бо для мене це - одне й те ж ) А взагалі - питання до адміна - як виглядає ну , скажімо статут сайту : за що повідомлення видаляються , за що - ні ... Ще одне спало на думку : у нас нардеп Верховної Ради голосує чужою карткою мало не офіційно ...Тобто я маю на увазі поняття "правове поле" ... І ще одне : ніяк не можу зареєструватись на сайті : "зайдіть на цю цторінку реєстрації" - заходжу - , там список форумів , і так по колу ...

гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор

Re: Бракує педіатра

Повідомлення гАдміністратор » 2 березня 2011, 08:49

sta viator писав: А взагалі - питання до адміна - як виглядає ну , скажімо статут сайту : за що повідомлення видаляються
Тут (на зображенні), але не обмежуючись.

Якщо видно що хтось веде нечесну дискусію (створює видимість масових відповідей від різних людей, з метою створити фальшивий ажіотаж, хоча пише це все одна особа) — здоровий глузд підказує що цінність таких повідомлень нульова.
Вкладення
rules.png
rules.png (9.65 Кіб) Переглянуто 2125 разів

гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор

Re: Бракує педіатра

Повідомлення гАдміністратор » 2 березня 2011, 10:36

sta viator писав:І ще одне : ніяк не можу зареєструватись на сайті : "зайдіть на цю цторінку реєстрації" - заходжу - , там список форумів , і так по колу ...
Дякуємо за виявлену помилку.

Її вже виправлено. Сторінка реєстрації.

Відповісти