Комментарии

Зауваження та ідеї щодо окремих розділів чи роботи веб-сторінки, загалом. Якщо маєте якусь цікаву, для проекту, думку - не встидайтесь, пишіть. Маєте питання? Теж сюди.

Відповісти
Левко

Re: Комментарии

Повідомлення Левко » 28 лютого 2014, 19:26

Адмін, прошу звернути увагу на коментар вище, який зхвалює інтервенцію рф на територію України і є неприпустим за змістом у площині забезпечення мирних добросусідських відносин всередині країн і з країнами вздовж кордону

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Комментарии

Повідомлення гАдміністратор » 28 лютого 2014, 19:35

Левко писав:Адмін, прошу звернути увагу на коментар вище, який зхвалює інтервенцію рф на територію України і є неприпустим за змістом у площині забезпечення мирних добросусідських відносин всередині країн і з країнами вздовж кордону
Відвідувача заблоковано (бан).

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Комментарии

Повідомлення Dimon_RU76 » 1 березня 2014, 11:16

Всё ещё хорошо, главное чтоб небыло гражданской войны! ;)

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Комментарии

Повідомлення Dimon_RU76 » 1 березня 2014, 11:26

Я конечно не знаю как на это отриагируют форумчани . но бумаю было бы не плохо чтоб под каждой репликой можно было бы поставить значёк палец вверх или в низ. ну типа согласен с данной репликой или нет. Может быть если это установить. люди которые пишут. общаются могли бы охаректеризовать данную реплику и автор бы увидел как к форумчани относятся к его надписи или ответу. Как Вы на этосмотрите земляки и можно ли это замутить на форуме Администрация?

Аватар користувача
BLUTFING
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 122
З нами з: 16 березня 2011, 09:12
Звідки: Стрий

Re: Комментарии

Повідомлення BLUTFING » 1 березня 2014, 11:30

Dimon_RU76 писав:Я конечно не знаю как на это отриагируют форумчани . но бумаю было бы не плохо чтоб под каждой репликой можно было бы поставить значёк палец вверх или в низ. ну типа согласен с данной репликой или нет. Может быть если это установить. люди которые пишут. общаются могли бы охаректеризовать данную реплику и автор бы увидел как к форумчани относятся к его надписи или ответу. Как Вы на этосмотрите земляки и можно ли это замутить на форуме Администрация?
+100 але оцінювати можуть виключно зареєстровані користувачі
Мільйон сердець - одне биття. Карпати Львів - на все життя!!

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Комментарии

Повідомлення Dimon_RU76 » 1 березня 2014, 11:50

Само сабой . только зарегинные а то понабещат аккупанты сайта и пфффффф.

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Комментарии

Повідомлення гАдміністратор » 1 березня 2014, 12:16

Dimon_RU76 писав:Я конечно не знаю как на это отриагируют форумчани . но бумаю было бы не плохо чтоб под каждой репликой можно было бы поставить значёк палец вверх или в низ.
Пробували. Проблема в тому що якщо оцінку ставлять тільки зареєстровані то результат не зовсім правильний. Читачами є всі. Якщо з 100 читачів оцінку можуть поставити лише 10 зареєстрованих то яка користь з оцінювання? Оцінка не репрезентативна виходить.

Відповісти