Комментарии

Зауваження та ідеї щодо окремих розділів чи роботи веб-сторінки, загалом. Якщо маєте якусь цікаву, для проекту, думку - не встидайтесь, пишіть. Маєте питання? Теж сюди.

Відповісти
Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Комментарии

Повідомлення leha_leha » 27 лютого 2014, 11:53

Предлагаю администрации сделать темы доступными для комментариев только для зарегистрированных участников.

Аватар користувача
BLUTFING
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 122
З нами з: 16 березня 2011, 09:12
Звідки: Стрий

Re: Комментарии

Повідомлення BLUTFING » 27 лютого 2014, 12:06

Тут ітак мало дописувачів, обмеживши доступ до коментів залишиться 3-5 чоловік. я проти
Мільйон сердець - одне биття. Карпати Львів - на все життя!!

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Комментарии

Повідомлення гАдміністратор » 27 лютого 2014, 12:24

leha_leha писав:Предлагаю администрации сделать темы доступными для комментариев только для зарегистрированных участников.
Які теми, у Форумі?

Якщо у форумі то я теж думаю що не варта. Потреба реєстрації "відлякає" багатьох дописувачів які бажають висловитися анонімно.

Андрій

Re: Комментарии

Повідомлення Андрій » 27 лютого 2014, 12:45

гАдміністратор писав:
leha_leha писав:Предлагаю администрации сделать темы доступными для комментариев только для зарегистрированных участников.
Які теми, у Форумі?

Якщо у форумі то я теж думаю що не варта. Потреба реєстрації "відлякає" багатьох дописувачів які бажають висловитися анонімно.
8-) так ,так я наприклад зареєстрований , але під ніком входити не варто, щоб кожна затягнута собака в зубх носила,
незручно коли якесь малолітне починає діалог і щось огризається, віповідати та говорити з такими , це як проти вітру піс....

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Комментарии

Повідомлення Dimon_RU76 » 27 лютого 2014, 13:00

гАдміністратор писав:
leha_leha писав:Предлагаю администрации сделать темы доступными для комментариев только для зарегистрированных участников.
Які теми, у Форумі?

Якщо у форумі то я теж думаю що не варта. Потреба реєстрації "відлякає" багатьох дописувачів які бажають висловитися анонімно.
Эти дописувачі наглым способом оскорбляют всех и вся, они знают что их не забанят , вот и шикуют безнаказанно, а если человек хочет высказаться а не нагадить в теме то ничего трудного если он зарегистрируется для диалога с другими и будет соблюдать все услоия форума и знать о том что если он нарушает правела то будет наказан, а так зашёл, нагадил и ушол, а потом под другим ником зашол и сново СВОБОДА слова пиши и оскарбляй сколько угодно!!!
Я полностью согласен с Лёхой!

Андрій

Re: Комментарии

Повідомлення Андрій » 27 лютого 2014, 13:04

так зробили на сайті ЗІК, там ображали і гнали як могли, тоді зробили що коментар має право надати, тільки зареєстрований в соц мережах, в гугл, фейсбук твітер.
ОСЬ ТАК тільки виправить ситуацію, нарахунок "засланих казачків" 8-)
Тобто коли залишаєш коментар, не раз подумаєш про його зміст.

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Комментарии

Повідомлення Dimon_RU76 » 27 лютого 2014, 13:07

Андрій писав:так зробили на сайті ЗІК, там ображали і гнали як могли, тоді зробили що коментар має право надати, тільки зареєстрований в соц мережах, в гугл, фейсбук твітер.
ОСЬ ТАК тільки виправить ситуацію, нарахунок "засланих казачків" 8-)
Тобто коли залишаєш коментар, не раз подумаєш про його зміст.
Полностью потдерживаю!

Відповісти