як доіїати до рівного зі Стрию

Зауваження та ідеї щодо окремих розділів чи роботи веб-сторінки, загалом. Якщо маєте якусь цікаву, для проекту, думку - не встидайтесь, пишіть. Маєте питання? Теж сюди.

Відповісти
ольга123

як доіїати до рівного зі Стрию

Повідомлення ольга123 » 21 травня 2014, 08:01

Буду в Моршині з дитиною і звідти хочу поїхати до Рівного, як можна це зробити, чи є маршрутки на Рівне?Дякую

xyz

Re: як доіїати до рівного зі Стрию

Повідомлення xyz » 21 травня 2014, 09:43

ольга123 писав:Буду в Моршині з дитиною і звідти хочу поїхати до Рівного, як можна це зробити, чи є маршрутки на Рівне?Дякую
Доброго дня. До Рівного 300 км. Маршрутками тут не обійдетеся, треба нормальні автобуси.

Трускавець-Ковель (2 рази на день). http://rasp.yandex.ua/search/?fromName= ... 0%BD%D1%96

Можливо поїздом? Через Стрий проїжджає Ужгород-Київ, з пересадкою біля Ковеля (Здолбунів?). Можна Мукачеве—Львів а потім Львів—Ковель.

Але краще автобусом напевне, зі Стрия. Гарно Вам відпочити! ;)

о. Олег
Ветеран
Ветеран

Повідомлення о. Олег » 21 травня 2014, 23:23

є і коротший шлях до Рівного. Зі Стрия, дорогою через Кавське, їдемо на Меденичі,Дрогобицького р-ну. За 5 км. після Кавська і ви на місці. Я там буваю дуже часто. Зі Стрия яких 24 км. Тому не слухайте інших, туди поїзди не ходять. :)

leha_leha
Сенсай
Сенсай
Контактна інформація:

Повідомлення leha_leha » 22 травня 2014, 04:19

С моршина автобус прямой, моршин-киев, или ивано-франковск-киев, им и доедете, точно не помню но ездил в Киев им, по моему Моршин-Киев. Идет как раз через Ровно, в районе 12.00 там или 13.00 :)

sent from my space shuttle

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon_RU76 » 22 травня 2014, 10:31

Нонсенс только три человека помогли в вопросе, а некто из святош так называемых и типа патриотиков даже не решились ответить!

Стрий

Повідомлення Стрий » 22 травня 2014, 10:55

Прошу адміністратора, почати опитування на безстроковий банн дописувача "дімон74"
Тому що скоро це приведе до опустошення сайту.
Були й до нього, такі собі форумчани, що заставляли форум колихатись, але це нахабство, лють та нерозуміння до оточуючих аж зашкалює. Адмін прошу вас розпочати опитування.
А тепер до теми, запитання треба ставити коректніше - обласний чи село ? Хоча й відповідь як на тарілці, обирайте яка вам личить.

Відповісти