Стрийська сотня

Тут можна вчитись писати в форум. Чи писати взагалі. ;-)
Відповісти
зеник

Стрийська сотня

Повідомлення зеник » 10 січня 2014, 16:26

ну ось і пересвяткували на Майдані...(першу часть)мабуть хіба лінивий не говорить :щось треба робити.Що?...було кіно таке колись-"відповідь знає тільки вітер".одне,про що говорять на Майдані -ми не підемо звідси без відповіді."і єто правільно".
Перезавантаження мабуть необхідне і буде-справа часу.Просто до такого зриву,як виявилось не готова ні громада,ні політичні її мотори - опозиційні партії нашої держави.Про владу - не тратьмо часу.
З Стрийською громадою я завжли розмовляв відверто,і говорю так само зараз.Керівництво сотень "Самооборони Майдану" запропонувало мені зорганізувати традиційну майданівську стрийську сотню (в 2004 р.на Майдані її називали залізною).В інтернеті є сайт самооборони,де можна детальніше ознайомитись
з цією силовою структурою майдану.хтось подумає -навіщо,пізно.Повірте- ні.По перше:майдан змінює тактику своїх дій,які,принаймі мають бути більш динамічними,конкретними в цілях."Самооборона"це трохи інший крок до само організованності Майдану,це його актив, це та динамічна структура для захисту та атаки Майдану сьогодні і завтра.З захистом все зрозуміло - наше місце перший ряд коло беркута,хоча б деревяним щитом(або собою) захистити тих, хто позаду.Відносно атаки - тут складніше.Той самий перший ряд пікету(часом буває він єдиний,тоді простіше) і треба бути уважним на два боки-там зрозуміло -беркути,а тут наш Че Геварівський з чимось в руках...Менше з тим,то сі називає -назвавсі грибом лізь в кошик,як каже Місько з бочки зара туво коло головпошти- як холєра у вішиванці на сцену- то колєйка,купа люду,а як дрова рубати,чи сміттє -то Місько (Місько на минуточку -колишній "водітєль літака"),то саме є з тим першим рядом на пікетах,як до діла - то той що найдужче на словах сі пре -той перший в корчі.Мабуть Місько має рацію,принаймі досвід,він до речі не стрийський(десь з Запорожських порогов),але каже -йду з вами,таке саме як "Льоша" з Маріуполя,хлопці перехрестили його-Олекса,як Довбуш.Вони- аборигени Майдану,і підуть звідси "когда послєднюю палатку убєрут"...До чого ця бесіда?В якійсь мірі відповідь що робити.Навіть якщо Майдан розійдеться з якихось причин по домівках,"самооборона" є на реєстрі,і при необхідності першою виходить до дії (пікет,захист іт.д.).самооборона не є підпорядкована жодній політичній партії,є підрозділом ВО "Майдан".Питають часом- а нащо ти дав орієнтир такий- Зеник.По перше зараз необідні трохи інші люди,які не на словах ,а на ділі готові постояти за Україну,без зайвого шуму і геройства,які пройшли Свій Майдан достойно,принаймі наша громада про це знає,ну а він знає Зеника зі Стрия і як його знайти.(принаймі хтось його рекомендуватиме,і йому- того ж Зеника)Такий напів жарт,для нашого галицькрнр настрою,ну це ж по-моєму найпростіше,якщо з таким собі раду не дати ,то нащо такого в сотні самооборони?...а саму сотню треба,от вона і формується.За перший день нас троє- Олекса з маріуполя,Місько(Валентин) з запоріжжя,і Зеник зі Стрия.Вони кажуть що сотня має бути стрийська.ну то буде,принаймі я знаю що наша стрийщина таки бандерівька не лише у 20-хвилинних промовах пана на Стрийському Майдані,а й на ділі,знаю це як колишній сотник,з тим самим 2004 майданівським номером телефону Так що хлопці дзвоніть.
р.s.сотня -це не є обовязково 100 чол.Є різнокількісні,умовна назва підрозділів.попередня ротаційна ,вахтова норма -тиждень,"казарми" і "мундир",просвітницька та фіз.підготовка -забезпечується.Ага -гроші "не платєт".До зустрічі на Майдані.

Відповісти