Пасат сервіс!

Все про авто- мото- вело-...
Крім комерції, звичайно.
Taxi
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 жовтня 2007, 14:23

Пасат сервіс!

Повідомлення Taxi » 5 грудня 2007, 10:42

Народ! Хто хоче надовго розрощатись зі своїм коником зверніться в "Пасат" пам вам поможуть. Доречі ящо ваша машина пізля їхнього реонту взагалі перестане їздити це також не проблема незасмучуйтесь в них і шрот є "Похоронять вашого коника з почестями". А ще їх магазин це взагалі супер ціни побили всі рекоди. Тож Ви тепер знаєте всьо і вирішувати Вам , розпрощатись з коником і грішми, чи вибрати другий сервіс і магазин!

tamara

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення tamara » 31 січня 2008, 11:51

Які жахи ти розповідаєш! Ти їхав, тебе злапали на дорозі, затягнули на вищезгаданий сервіс, витягнули з машини, силою привезли в магазин автозапчастин, примусили за "космічну ціну" придбати запчастини до твого авто, потім машину остаточно поламали і примусово забрали ії на "шрот". Так про такі речі треба ні на форум писати. Це ж кримінал. Хоча, судячи по кількості помилок у твому повідомленні, це писала дитина, причому яка не дуже добре навчається в школі. Так що тренуйся на форумі, бо соромно буде в суді, або в Товаристві захисту прав споживачів. Щасти!

An

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення An » 31 січня 2008, 18:00

О працівники магазину відізвалися.....  :D ;D :D

Toyota 1

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Toyota 1 » 31 січня 2008, 20:16

А де конкретні факти факти? Хто, коли, кого примусив ремонтувати свого залізного коня на даному сервісі? Хто, коли , кого примусили купляти запчастини в даному магазині? Повідомлення TAXI - просто безпідставний наклеп. Всі непоорозуміння вирішуються в робочому порядку. А , якщо це неможливо, то у відповідних інстанціях. А так - просто совдеповська анонімка получилася. Не соромно? Давайте, нарешті, навчимося цивілізовано вирішувати спорні питання.

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Фіст » 1 лютого 2008, 00:42

Toyota 1 писав: Давайте, нарешті, навчимося цивілізовано вирішувати спорні питання.
А речення перед тим Ви сказали що це наклеп.

А за секунду вже "Суперечливе"...
Зображення

toyota 1

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення toyota 1 » 1 лютого 2008, 09:44

Вибачаюсь, за помилки, бо я не вчив українську мову. Взагалі. Я думав, що тут говорять про сервіс, а то просто "діставалово" якесь. Дуже недоброзичливий народ зібрався. Це так у Стрию прийнято поливати один одного болотом?

tamara

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення tamara » 1 лютого 2008, 10:26

З приводу "працівники магазину відізвалися..... " Хотілося би почути конкретику, пропозиції, скарги, а не "голі" звинувачення. Подяка toyota1 за підтримку. А "добродіїв" повно не тільки в Стрию

Відповісти