Безплатно-ПЛАТНА медецина в Стрию??? Питання до Старик Л. З.

Застереження від недобросовісних закладів, фірм чи людей. Ваші обурення та виявлені недоліки.
Користувач

Безплатно-ПЛАТНА медецина в Стрию??? Питання до Старик Л. З.

Повідомлення Користувач » 25 березня 2009, 11:02

Питання до Старик Л. З.  На яких підставах і з чиєго розпорядження в філіалі дитячої поліклініки лікарі призначають платні інгаляції які проводяться в кабінеті старшої медсестри? По перше це відбувається в стінах державного лікувального закладу, і звичайно ніхто не видає ніяких квитанцій.  
Можливо прокуратурі вже пора перевірити виконання конституційних прав на хоча б безкоштовне лікування дітей?

Аватар користувача
OlehFC
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 138
З нами з: 21 грудня 2005, 09:29

Re: Безплатно-ПЛАТНА медецина в Стрию??? Питання до Старик Л. З.

Повідомлення OlehFC » 31 березня 2009, 06:35

Користувач писав: Питання до Старик Л. З.  На яких підставах і з чиєго розпорядження в філіалі дитячої поліклініки лікарі призначають платні інгаляції які проводяться в кабінеті старшої медсестри? По перше це відбувається в стінах державного лікувального закладу, і звичайно ніхто не видає ніяких квитанцій.  
Можливо прокуратурі вже пора перевірити виконання конституційних прав на хоча б безкоштовне лікування дітей?
Старик Л. З. навряд чи читає цей форум та відповідає на запитання на ньому. З цим питанням потрібно звертатися в прокуратуру.

Аватар користувача
Proc
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 13 травня 2009, 21:43

Re: Безплатно-ПЛАТНА медецина в Стрию??? Питання до Старик Л. З.

Повідомлення Proc » 13 травня 2009, 19:48

Не давно довелось попасти в жіночу консультацію. Однако, розцінки в них я б сказав не дитячі: УЗД - 30 грн., за те щоб записали в картку - ше 20 грн., консультація в лікаря (кому як повезе, вимагають рідше), аналіз крові - ше витрати (5-10 грн.), довідка в літак (для тих хто летить за кордон) - 100$, комплекс робіт по постановці на облік до отримання декрету від 100 до 300$. Це далеко не всі ціни, та й можуть плавати (яка ступінь знайомства), але...

Аватар користувача
ropay
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 148
З нами з: 28 квітня 2005, 14:43

Re: Безплатно-ПЛАТНА медецина в Стрию??? Питання до Старик Л. З.

Повідомлення ropay » 25 серпня 2009, 22:58

те що медицина платна, так це не новина. але мені сподобалося з жіночою консультацією.
середньостатистичний лікар стрия, у віці до 40 років витратив:
підготовка до вступу 4000 доларів
оплата вступу 7000 доларів
сесії та іспити 5000 доларів
проживання у львові чи франківську на протязі навчання 7000 доларів
підручні матеріали, книжки та ін. офіційні витрати 7000

це те що прийшло в голову = 30000 доларів
бабки батькам потрібно віддати ще поки живі. батьки, як дасть Бог, проживуть 30 років після закінчення вузу. тому потрібно що року віддавати їм 1000 доларів. на життя на одну особу, в нормальних умовах потрібно коло 500 доларів на одну особу. разом на місяць потрібно заробляти 500+1000\12=584 долари. зарплата такого спеціаліста може становити до 1800 грн. на руки 1449 грн. = 178 доларів. це означає що потрібно дохабарити ще 405 доларів. це означає що в день потрібно дохабарювати (при 22 робочих днях) 18,44 долари. тобто не менше ніж 149 гривень потрібно взяти з відвідувачів.

А ВИ ЩО ДУМАЛИ, ГРОШІ НА ЗЕМЛІ НЕ ВАЛЯЮТЬСЯ. ось і доводиться нашим знахарям та шаманам (а в стрию залишилися тільки такі, мабуть)брати у вас гроші.
але якщо ще хтось з них будується чи кредит за авто віддає, то по вищеприведеній схемі ви вже можете порахувати, скільки вам доведеться викласти дільничному шаману. тому перед зверненням до лікаря, виясніть: чи не має він кредитів і новобудови, порівняйте витрати з своїм бюджетом,і тоді приймайте рішення.

якщо після виклику дільничного шамана ви йому не доплатите, то отримаєте діагноз "щось таке вірусне" і рецепт на працетамол та липовий чай. якщо ж доплатите, то він назве це "вірусне" грипом і допише до парацетамолу та липи ще бісептол, щоб вж точно це "вірусне" вбити. а потім, зі шлунковим грибком ви поборетесь, як небудь, самі. або заплативши ще 50 зверху, отримаєте пораду на ністатін та вітаміни, щоб грибка уникнути...

так що лікарі, шамани, знахарі також люди. у них є батьки котрі вимагають компенсації витрат на навчання своїх чад.
хочу знати про все дещо, а про дещо все...

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Безплатно-ПЛАТНА медецина в Стрию??? Питання до Старик Л. З.

Повідомлення Фіст » 26 серпня 2009, 08:31

kserv писав:. зарплата такого спеціаліста може становити до 1800 грн. на руки 1449 грн. = 178 доларів. це означає що потрібно дохабарити ще 405 доларів. це означає що в день потрібно дохабарювати (при 22 робочих днях) 18,44 долари.

А ВИ ЩО ДУМАЛИ, ГРОШІ НА ЗЕМЛІ НЕ ВАЛЯЮТЬСЯ.
В мене питання - якщо лікарям "так мало платять", для чого витрачати такі гроші щоб ним стати?

P.S.
Дивно, чому мої батьки не вимагають віддати гроші за навчання?.. Це тільки батьки лікарів такі меркантильні?..

P.P.S.
Уявляю яку компенсацію має хотіти міліціонер, за стільки випитої в студенські роки і на роботі горівки...
Зображення

Аватар користувача
ropay
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 148
З нами з: 28 квітня 2005, 14:43

Re: Безплатно-ПЛАТНА медецина в Стрию??? Питання до Старик Л. З.

Повідомлення ropay » 27 серпня 2009, 22:36

не варто розуміти буквально. це просто моя фантазія, роздуми.
що до міліції, то тут можна також фантазувати, тільки це повинно бути в іншому розіділі....
хочу знати про все дещо, а про дещо все...


Відповісти