ЧУПАКАБРА біля Стрия

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.

Новий Світ

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Повідомлення Новий Світ » 4 червня 2014, 11:07

Біля Гаї Верхні я бачив такі сліди біля болота, де ракетні шахти, тамтого року коли збирав там гриби.


Новий Світ

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Повідомлення Новий Світ » 4 червня 2014, 11:15

Чупакабра: польський слід
http://www.ufo-com.net/ufolenta/detail. ... NT_ID=4085

Новий Світ

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Повідомлення Новий Світ » 4 червня 2014, 11:28

Один з страхітливих випадків стався в Підмосков'ї. Жінка із селища, яка побажала залишити невідомими свої дані і дані місця, де вона живе, збиралася їхати до Москви на електричці. Придбавши квиток, вона стояла на ранковій безлюдній станції, чекаючи транспорт. Раптом вона побачила боковим зором, що метрах в 5 в кущах сидить тварина і спостерігає за нею. Жаліслива жінка вирішила погодувати бездомну «собачку» і покликала звіра. Результат шокував постраждалу: за її словами, до неї підбігла не собака, а справжнє чудовисько, схоже на величезну лису щура. Вона накинулася на жінку, але вона встигла відскочити. На щастя, через пару секунд під'їхала електричка, і жінка забігла в неї.

Чому чупакабра нападає на людей? Можливо, від того, що населення тепер добре поінформовано про цей вид нечисті і вживає заходів з убереженію домашньої худоби. А харчуватися звірові чимось треба, тому чупакабра нападає на людей подібно вампірові.

Був навіть смертельний випадок в котеджному селищі, теж підмосковному. У Софрон пропала школярка Ольга Петеркова. Поліція облазила всі околиці. Труп дівчинки знайшовся в лісосмузі. Він був понівечений кігтями і повністю знекровлений. Нещасна на собі відчула, що це таке, коли чупакабра нападає на людей. Версію того, що дівчинка стала жертвою маніяка, відкинули одразу. Агресор явно був не людиною. Тому людям необхідно бути особливо обережними тепер. Адже чупакабра постійно збільшує свою чисельність.
http://xperehod.ru/chupakabra-napadaet-na-lyudej/

андрій

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Повідомлення андрій » 4 червня 2014, 23:06

Чотири роки тому назад ми з друзями віддихали в Карпатах,і одна жінка нам розповідала про це чудовисько,але ми сприйняли це як жарт.Виходить ця чупакабра існує насправді? :?

Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Повідомлення leha_leha » 5 червня 2014, 06:20

Чупакабра, она как бандеровец, все о ней говорят, но никто не не видел)

sent from my space shuttle

Відповісти