Москвофільство чи зрадники?

Питання що стосуються віри.
ЛЮСЯ.

Москвофільство чи зрадники?

Повідомлення ЛЮСЯ. » 10 травня 2015, 07:42

Священнослужители УПЦ Московского патриархата, которая является «филиалом» РПЦ МП в Украине, во главе с предстоятелем церкви Онуфрием не соизволили подняться в момент, когда президент Петр Порошенко зачитывал имена героев Украины, получивших это звание во время антитеррористической операции.
А на Стрийщині такі теж є! І це близькі родичі наших очільників - сестра Романа Маланія в Лисовичах ревна поклонниця Путятинського - попа МП!

Гість

Re: Москвофільство чи зрадники?

Повідомлення Гість » 10 травня 2015, 21:39

... Вона що , теж не "піднялася" ? ...Не думаю , що з цього варто робити проблему , приміром , єговісти ні на вибори не ходять , ні до армії служити ... це яке "...фільство" ?..
До речі , таке спостереження : на Великдень порівняно з минулими роками в Церкві було менше людей ... зате в Празі ( не знаю , як в інших країнах Європи ) українців коло Церкви було як ніколи багато ... Ніхто не здогадується , чому ?.. ;)
sta viator

Дара

Re: Москвофільство чи зрадники?

Повідомлення Дара » 11 травня 2015, 16:20

Гість писав:... Вона що , теж не "піднялася" ? ...Не думаю , що з цього варто робити проблему , приміром , єговісти ні на вибори не ходять , ні до армії служити ... це яке "...фільство" ?..
До речі , таке спостереження : на Великдень порівняно з минулими роками в Церкві було менше людей ... зате в Празі ( не знаю , як в інших країнах Європи ) українців коло Церкви було як ніколи багато ... Ніхто не здогадується , чому ?.. ;)
sta viator
Це просто віруючі без політики... і їх можна зрозуміти! А тут чиста зрада і політика!

Гість

Re: Москвофільство чи зрадники?

Повідомлення Гість » 11 травня 2015, 19:50

...Вам в очі впала якась кобіта , що десь там не встала ... А скільки серед тих , що встали - таких , хто ховають своїх чад від призову ?.. І за кордоном , і тут ... Оце - дійсно ЗРАДА !

Іоан
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 410
З нами з: 14 травня 2014, 18:55

Re: Москвофільство чи зрадники?

Повідомлення Іоан » 14 травня 2015, 17:23

Зрадником був Іуда, бо він ходив з апостолами і рахувався учнем Христа. Ірод як і Пілат, не можуть вважатись зрадниками, бо вони служили іншому царю і йому давали клятву.
Коли ми служимо своєму народові, то ми служимо і Христу, бо Сам Христос віддав своє життя за свій народ (вірних Богові) і віддав себе на муки щоб ми не загинули а врятувались.
Тому зрадниками не можна вважати, хто не розуміє таких істин, і совість душі їм не дозволяє розуміти що є добро, а що є зло. А їх душі осліпли від омани темного царства, яке в останні часи, за свідченням старців, заПутає людей в розуміння добра і зла, щоб звести з дороги навіть вибраних.

Оресток

Re: Москвофільство чи зрадники?

Повідомлення Оресток » 16 травня 2015, 07:40

...а якби в риби було хутро...

Ліда

Re: Москвофільство чи зрадники?

Повідомлення Ліда » 16 травня 2015, 15:25

Оресток писав:...а якби в риби було хутро...
Влучно... Це - перекинчики! Убогі духовно люди, це їм буде аукатись довго і довго - зраджувати своїй державі в такий час....

Відповісти